Tini: El Gran Cambio De Violetta

Tini: Violettina proměna

15. března 2017 v 16:22 | Terka
Ahojky, určitě vám neuniklo, že 9.března měl na kanále HBO premiéru film Tini: Violettina proměna (Tini: El Gran Cambio de Violetta). Pokud jste film nestihli tak budete mít možnost se na něj podívat a to v sobotu (18.3.) v 6:00 nebo v úterý (21.3.) ve 13:00. Co se týká dabingu, tak ten překvapivě zůstal u všech postav stejný, kromě Ludmily, tu dabovala Terezie Taberyová, která v seriálu dabovala Francescu. Jestliže, ale HBO stejně jako já nemáte, tak na film už se nyní můžete podívat online nebo si ho zdarma stáhnout. Oba odkazy naleznete níže.

No a pokud už jste film viděli, tak mi určitě napište jak se vám líbil a pokud jste viděli i originál, tak co se vám líbilo více. Já jsem viděla film i v originále i s českým dabingem a musím určitě doporučit originál, protože sice neumím španělsky ani slovo, ale film ve mě zanechal mnohem větší dojem a vyvolal mnohem více emocí. Možá právě proto, že film má narozdíl od seriálu úplně jiné pojetí a myslím si, že ten kdo neviděl seriál, tak film nepochopí.

Film najdete online ZDE

Film si můžete stálnout ZDE nebo ZDE

Předpremiéra v Mexiku

19. května 2016 v 15:06 | Terka
Včera se uskutečnila další předpremiéra filmu Tini:El Gran Cambio de Violetta a to v hlavním městě Mexika - Mexico City, do všech kin v Mexiku potom film dostane 3.června. Včerejší akce se tentokrát účastnili Martina Stoessel, Jorge Blanco a Sofia Carson, na předpremiéru je ale dorazila podpořit i Maca Miguel. Stejně jako na předchozích předpremiérách se před samotným promítáním filmu účastnili herci i tiskové konference.

Tady video a fotografie z tiskové konference:

A tady je pár fotografií ze samotné akce:

Na závěr tu máte video od Jorgeho, které je věnované právě Mexické premiéře:

Film Tini míří do kin

13. května 2016 v 15:55 | Terka
O předmpremiérách filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta jsem vás informovala už dříve, nyní už je film promítán od 4.5.2016 v Francouzských a Belgických kinech, od 5.5.2016 v Portugalských a Holandských kinech,od 6.5.2016 v Británii a Španělsku a od 12.5.2016 se film promítá film i v Itálii. Ve všech zemích zatím sklízí ohromný úspěch. Svědčí o tom i neustále nové fotografie a také úryvky z filmu, níže vidíte pár fotografií, které mě zaujaly:


Nyní jsou na řadě premiéry 2.června 2016 v Argentině, Bolívii,Brazílii, Chile, Kolimbii, Panamě, Paraguayi Peru a Uruguayi, poté 3.června v Ekvádoru, Mexiku a Venezuele. 1.července 2016 se filmu dočkají i naši Polští sousedé a od 3.listopadu 2016 bude film dostupný i v Německu.

Předpremiéra v Římě

2. května 2016 v 18:15 | Terka
Dalším a posledním městem, kde se konala slavnostní předpremiéra bylo hlavní město Itálie-Řím. Předpremiéra se uskutečnila v pátek a i v Římě se před promítáním filmu konala konference. Té se účastnili jako vždy Tini, Jorge Adrián, Mechi a další. V sobotu tedy 30.4.2016 se také uskutečnila akce "Fans Event".

Fotografie z konference:

Fotografie z předpremiéry:

Fotografie a z akce "Fans Event":

A na závěr video, kde Jorge s Tini zpívají živě píseň Yo Te Amo A Ti na akci Fan Event:

Předpremiéra v Madridu

28. dubna 2016 v 18:12 | Terka
Další zastávkou herců bylo hlavní město Španělska-Madrid. Tam se ke stálým účastníkům mezi které patří Martina Stoessel, Jorge Blanco, Adrián Salzedo a Mechi Lambre připojila zpěvačka a herečka Clara Alonso. Do Španělska se herci přemístili 26.4.2016, premiéra je však čekala až včera večer tedy 27.4.2016. Tento den začal konferencí po které následovala samotná premiéra.

Fotografie z cesty do Madridu:

Fotky z konference:

Fotografie z premiéry:

Zastávka v Paříži

26. dubna 2016 v 19:15 | Terka
Jak už jsem zmiňovala v minulém článku herci se přesunuli do Paříže, kde proběhla další předpremiéra, kromě Tini se jí opět zúčastnili i Jorge, Mechi, Adrián, Leonardo a Ridder van Kooten. Herci se do Paříže přesunuli už v sobotu, premiéra se poté konala v neděli 24.4.2016. Po filmu se konala i autogramiáda, kde se herci s fanoušky ochotně vyfotografovali. O den později tedy 25.4.2016 byli Tini s Jorgem hosty na rádiu NRJ a ještě před tím byli Tini, Mech, Jorge a Adrián hosty v pořadu TPMP. V Paříži byli herci až do dnešního dne, právě teď totiž sedí v letadle do Madridu, kde je čeká zítra další promítání filmu.

Tady fotografie z předpremiéry:

Tady fotografie z rádia:

A tady fotografie a video z pořadu "Touche pas à mon poste":Předpremiéra v Amsterdamu

24. dubna 2016 v 11:47 | Terka
A máme za sebou úplně první promítání filmu Tini: EL Gran Cambio De Violetta, to proběhlo podle plánu včera 23.4.2016 v nizozemském Amsterdamu. Na slavnostní předpremiéře se kromě Tini Stoessel objevili také Jorge Blanco, Adrián Salzedo, Mechi Lambre, Leonardo Cecchi a Ridder van Kooten. Na předpremiéře filmu chyběla Clara Alonso, která se objeví až na premiéře filmu v Madridu. Celá akce trvala od včerejšího rána, kdy celé promítání filmu začalo. Film zatím vidělo jen pár stovek fanoušků, kteří měli také exkluzivní možnost se s herci setkat. Nyní se herci přesunuli do hlavního města Francie a to do Paříže, kde proběhne další předpremiéra.

Tady na videu malá ukázka:

A tady už fotografie z akce:

A na závěr dvě fotografie z Paříže:

Nové upoutávky k filmu

23. dubna 2016 v 12:25 | Terka
Včera 22.dubna 2016, byly zveřejněny čtyři další upoutávky k filmu:Light Your Heart-oficiální videoklip

23. dubna 2016 v 12:20 | Terka
Ahojky,
včera byl světu představen další oficiální videoklip k filmu Tini, tentokrát píseň zpívá Jorge Blanco a úryvky z filmu, které se ve videoklipu objevují jsou očima Leona.
Jak se vám písnička a videoklip líbí ?

2.trailer k filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta

23. března 2016 v 20:19 | Terka
Ahojky,
dneska byl zveřejněn už 2. trailer k filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta, tenhle trailer obshuje trichu více informací než trailer první (článek ZDE) musím říci, že je opravdu nač se těšit, protože nás čeká film plný emocí, jak můžete vidět v traileru:

Také byly zveřejněny další promo fotky k filmu:

Další novinkou je, že před 5ti minutami Tini zveřejnila fotografii, na které jsou vypsány všechny Tininy písničky včetně písničky "Light your Heart", která bude s Jorgem Blacem :)

 
 

Reklama