Lodovica Comello

#MMW17

26. listopadu 2017 v 15:46 | Týna
Zdravím, jak už jsem psala v předešlém článku, tak Lodovica Comello vystoupila v sobotu 25.listopadu v Samsung District Live v rámci události Milano Music Week, jež probíhal od 20. až do 26.listopadu. Mladá umělkyně zde interpretovala třeba cover na píseň Elastic Heart (-Sia). Lodo na sociálních sítích hodnotí celou akci pozitivně a děkuje všem, kteří ten večer přišli. Poslední účinkující festivalu vystoupí tedy dnes večer.

Milano Music Week - Lodovica vystoupí naživo

18. listopadu 2017 v 14:11 | Týna
Zdravím, dnes přicházím s dalším článkem. Lodovica Comello před třemi dny zveřejnila na sociálních sítích příspěvek s popiskem o tom, že vystoupí na události zvané Milano Music Week. Celý týden hudby se bude konat od 20. až do 26.listopadu. Lodo vystoupí v sobotu 25.listopadu v Samsung District Live. Na tomto "festivalu" bude vystupovat celá další řada umělců a my se můžeme těšit i na Lodovicu.

X Factor Italia

11. listopadu 2017 v 11:30 | Týna
Zdravím, dnes přicházím s dalším článkem. Lodovica se 10.11. 2017 v pátek účastnila jedné epizody X Factor Italia i se svým manželem Tomasem Goldschmidtem. Včera tam zaspívali jako hosté dokonce Harry Styles píseň Sign Of The Times a Michele Bravi s písněmi Mad World (X Factor 2013), Il Diario Degli Errori a Tanto per cominciare. Lodovica se dřív stala i soutěžící dalšího italského televizního pořadu Italia's Got Talent.

Lodo na X Factoru


Harry Styles - Sign Of The Times


Michele Bravi - Mad World (X Factor 2013), Il Diario Degli Errori a Tanto per cominciare

Meet and Greet

25. října 2017 v 17:56 | Týna
Zdravím, dnešní článek se bude týkat Meet and Greet s Lodovicou Comello. 20.října Lodo přidala na sociální sítě příspěvek, ve kterém zmiňuje, že už je to nějaká doba, co se viděla s fanoušky osobně. Samotná akce proběhla už včera 24.října 2017. Konala se v Corso Buenos Aires 41 v Miláně od šesti hodin odpoledne. Dnes umělkyně zveřejnia fotku přímo z Meet and Greet, kde velice děkuje všem, kteří za ní přišli. Takovéto "setkání" Lodo a jejích fanoušků se konalo předtím i v roce 2013 též v Miláně.
Pozvánka na Meet and Greet

Fotka přímo z akce

Video z Meet and Greet v roce 2013
Pokud vidoe nelze spustit, klikněte zde.

#EVERYCHILDISMYCHILD

19. října 2017 v 15:59 | Týna
Zdravím, dnes přicházím s dalším článkem a to o #EVERYCHILDISMYCHILD. Obecně je to skupina umělců, občanů a přátel, jejichž myšlenkou je, že by každé dítě mělo mít stejné příležitosti a pozornost. Tato "organizace" se zaměřuje zejména na děti v Sýrii. Lodovica na svém instagramu zveřejnila příspěvek, ve kterém oznamuje, že 13.listpadu vyjde i knížka spojená s tímto spolkem. Příslušníci #EVERYCHILDISMYCHILD, včetně Lodo, zde popisují nějaké své šťastné zážitky z dětství. Koupí knihy mohou lidé přispět na školu v Sýrii.

La principessa e l'aquila

7. září 2017 v 21:43 | Týna
Zdravím, přicházím s dalším článkem. Lodovica Comello zapůjčila svůj hlas jako vypravěčka ve filmu La principessa e l'aquila v českém překladu Malá sokolnice. Právě dnes v 17:00 se konalo promítání filmu v Římě v kině Uci, které navštívila i Lodo. K filmu dokonce populární zpěvačka Sia nazpívala píseň Angel by the wings.
Příběh vypráví o třináctileté dívce, která se chce stát sokolnicí, ale sokolnictví je vyhrazováno jen mužům. Naše hrdinka to ale nevzdává a snaží se uskutečnit svůj "sen". Film je původně z Velké Británie z roku 2016 od režiséra Otto Bella.

Trailer (v italštině)

píseň Angel by the wings

Summer Holidays #2 - Lodovica Comello

5. srpna 2017 v 12:05 | Týna
Zdravím, po delší době přicházím s novým článkem. Lodo je momentálně u moře se svým manželem Tomasem Goldschmidtem. Nacházejí se na ostrově Maledivy. 4.8. se na instagramu objevila fotka, na které to vypadá, že je Lodovica těhotná, protože její manžel ji drží na břiše. Lodo však hned v popisku fotky ujišťuje, že měl Tomas ruku zrovna na "špatném" místě.
Dále umělkyně zveřejnila na sociálnich sítích fotku s autem Kia stonic a s cedulí s nápisem #IOLHOVISTA, což znamená v českém překladu "Viděl jsem to". Lodovica zřejmě pomáhá s propagandou tohoto automobilu.

#NOI2 TOUR - Udine 21.7.2017

23. července 2017 v 16:18 | Týna
Zdravím, v pátek 21.července na hradě Castello di Udine se odehrál další koncert v rámci Noi2 Tour. Zde opět Lodo zazářila se svým hitem 50 Shades of colours, Il cielo non mi basta, s písněmi z alb Mariposa a Universo. Samozřejmě nechyběl ani cover na píseň od Katy Perry Chained To The Rythm a na italskou píseň Le mille bolle blu. Celý koncert byl nádherně doplňován různými světelnými efekty, např. u písňe 50 Shades of colour na začátek je podle barev pozadí černobílé, ale potom když už Lododovica zpívá refrén hraje to tam všemi barvami.


Summer Holidays - Lodovica Comello

15. července 2017 v 16:13 | Týna
Zdravím všechny, Lodovica Comello si plnými doušky užívá léto. Poslední fotky z instagramu jsou s přáteli z Violetty a to konkrétně s Clarou Alonso, Albou Rico a Lodo ještě v popisku příspěvku zmínila Candelariu Molfese.Italská zpěvačka odpočívá se svými přáteli na pobřeží Španělska v letovisku pláží Playa Urbanova.
Možná jste si všimli, že už delší dobu Lodo moderuje show známé značky zmrzlin Magnum. Jde hlavně o propagaci dvou druhů Magnum zmrzlin "Double Raspberry" nebo "Double Chocolate". Taková další show tzv. Magnum Tour se konala 11.7. v Římě.
A také proběhla druhá část Wind Summer Festivalu, kde Lodovica samozřejmě nechyběla a opět zazářila se svou už mnohokrát zmiňovanou písní 50 Shades of Colours.
Radio 2 Live

30. června 2017 v 19:30 | Týna
Hezký den, Lodovica Comello měla 29. června prostřednictvím Rai Radia2 koncert v místě Via Asiago v Itálii. Lodo tím zakončila vlnu koncertů v pavilonu B. Cílem tohoto festivalu bylo vyjádřit letní atmosféru. Zde si mohli diváci tradičně od mladé zpěvačky poslechnout: 50 Shades of Colours, cover na píseň od Katy Perry Chained to the Rhythm, cover na píseň Le mille bolle blu, Il cielo non mi basta, Il mio amore appeso a un filo (z alba Mariposa) a další. 22. června ste zde mohli slyšet mladého populárního umělce Michela Braviho, který s Lodo figuroval například v show: Singing in the car nebo na Noi2 Tour, kde spolu zpívali duet. Na jevišti se objevil společně se zpěvačkou Elodie. Lodovica na instagramu koncert zhodnostila pozitivně a nezapoměla vyzdvihnout tamější perfektní atmosféru.
Bohužel jsem videa na youtube nenašla, ale i tak vám sem dávám odkaz na twitter Lodovicy,
kde se nějaké záznamy objevily: https://twitter.com/lodocomello?lang=cs
 
 

Reklama