Říjen 2017

FALL DECORATION!!

30. října 2017 v 17:50 | Bára |  Lifestyle
Ahoj,
dneska jsem si pro vás připravila podzimní dekorace. Takže je můžete zkusit a třeba se vám zalíbí.

První dekorace je tenhle obrázek. Budeme potřebovat čtvrtku, černou fixu, lepidlo a nějaký hezký list. Můžeme si najít nějaký hezký text, nebo ho můžeme sami vymyslet, ale musíme s ním zaplnit celou stránku. Nakonec nalepíme list doprostřed papíru a to je celé.

Druhá dekorace je ještě jednodušší. Jediné, co budeme potřebovat, jsou šišky a barva. Myslím, že postup si každý dokáže odvodit, ale pro případ že ne, musíte nabarvit každý konec barevně, nechat zaschnout a je to.

Na poslední dekoraci budeme potřebovat svíčky, skořici, lepící pistoli a nějaký provázek. Zase, je to úplně jednoduché. Na strany svíčky nalepíme lepící pistolí kousky skořice a až lepidlo zaschne, kolem svíčky ovážeme provázek a je hotovo.

To je vše z dnešního článku. Užívejte podzim. Zbylé obrázky jsou v celém článku.
Bára

Meet and Greet

25. října 2017 v 17:56 | Týna |  Lodovica Comello
Zdravím, dnešní článek se bude týkat Meet and Greet s Lodovicou Comello. 20.října Lodo přidala na sociální sítě příspěvek, ve kterém zmiňuje, že už je to nějaká doba, co se viděla s fanoušky osobně. Samotná akce proběhla už včera 24.října 2017. Konala se v Corso Buenos Aires 41 v Miláně od šesti hodin odpoledne. Dnes umělkyně zveřejnia fotku přímo z Meet and Greet, kde velice děkuje všem, kteří za ní přišli. Takovéto "setkání" Lodo a jejích fanoušků se konalo předtím i v roce 2013 též v Miláně.
Pozvánka na Meet and Greet

Fotka přímo z akce

Video z Meet and Greet v roce 2013
Pokud vidoe nelze spustit, klikněte zde.

WHERE YOU WANT TO TRAVEL?

22. října 2017 v 14:00 | Bára |  Lifestyle
KAM CHCETE CESTOVAT?
Dnešní článek vám pomůže při výběru destinace cesty na podzimní prázdniny.

ČESKÉ ŠVÝCARSKO
České Švýcarsko je jedno z nejkrásnějších míst v ČR. Pravčická brána, Vilemínina stěna, Mariina vyhlídka? Nádherná místa, kam se určitě musí každý podívat.

KRKONOŠE
Nejenže se tu dá skvěle lyžovat, ale i bez sněhu jezábava. Pančavský vodopád, pramen Labe, Dívčí kameny...

MIKULOV, nebo jiné moravské městečko
Příjemná atmosféra, nádherné vinice a hrady. Myslím, že to si každý zamiluje.
Bára.

#EVERYCHILDISMYCHILD

19. října 2017 v 15:59 | Týna |  Lodovica Comello
Zdravím, dnes přicházím s dalším článkem a to o #EVERYCHILDISMYCHILD. Obecně je to skupina umělců, občanů a přátel, jejichž myšlenkou je, že by každé dítě mělo mít stejné příležitosti a pozornost. Tato "organizace" se zaměřuje zejména na děti v Sýrii. Lodovica na svém instagramu zveřejnila příspěvek, ve kterém oznamuje, že 13.listpadu vyjde i knížka spojená s tímto spolkem. Příslušníci #EVERYCHILDISMYCHILD, včetně Lodo, zde popisují nějaké své šťastné zážitky z dětství. Koupí knihy mohou lidé přispět na školu v Sýrii.


FALL SNACKS!!

16. října 2017 v 17:17 | Bára |  Lifestyle
Ahoj,
dnes jsem si po vás připravila podzimní svačiny!
SWEET POPCORN
Normálně uděláme popcorn (nejlépe bez chuti nebo sladký), dáme ho do misky a začíná zábava. Můžeme ho polít čokoládou, karamelem, posypat lentilkami, čím jen budeme chtít! Tady se fantazii meze nekladou.

CHOCOLATE APPLE SLICES
Jednoduché a moc dobré! Stačí nakrájet jablka na plátky, polít je rozehřátou čokoládou a posypat si je čím chceme. Opět, tady se fantazii meze nekladou.

STRAWBERRY GHOSTS
Jediné, co musíme u tohohle receptu udělat, je umýt jahody, polít je bílou čokoládou a tu až uschne ozdobit jako tvar obličeje ducha. Není to jednoduché? Je a taky moc dobré.

Pro zbytek obrázků klikněte na Celý článek.To je dnes vše. Mějte se.
Bára.

Te Quiero Más (Official Videoclip) - TINI

13. října 2017 v 20:07 | Terka |  TINI-VIDEOKLIPY
Ahojky, dneska tedy 13.10. jsme se dočkali nové písničky od Tini Stoessel. Písnička nese název "Te Quiero Más". Na internetu jste mohli také zaregistrovat hashtagy #T♡+ pod kterými byla písnička propagována. Jedná se o duet se zpěvákem Nacho a musím říci, že je to opravdu pecka! Ve videoklipu Tini vystřídá hned několik outfitů ve kterých vypadá opravdu skvěle. Jak se písnička a vidoklip líbí vám ?

Sofia Carson

12. října 2017 v 18:52 | Týna
Zdravím, rozhodla jsem se, že budu psát ješzě o další nadané zpěvačce a herečce a to, jak už z názvu článku vyplývá, o Sofii Carson. Sofia je americká herečka a zpěvačka. Na Disney Channelu se poprvé objevila v seriálu Austin a Ally. Také ji dále můžete znát z Filmů: Následníci 1 a 2, Tini: El Gran Cambio De Violetta, Noční dobrodružství: Chůvy v akci a A Cinderella Story: If the Shoe Fits. Dokonce se objevila i v jednom nebo dvou dílech seriálu Soy Luna. Zde zazpívala svou píseň Love is the Name.

Sofia Carson jako Evie ve filmu Následníci 1 a 2.


Zde v seriálu Soy Luna hrála sama sebe.

A nakonec ve filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta jako Melanie.

Její poslední píseň - Ins and Outs
Pokud video nelze spustit, klikněte zde.

Sofia v seriálu Soy Luna zpívá Love is the Name.
Pokud video nelze spustit, klikněte zde.

Doufám, že se vám budou další články se Sofií Carson líbit.

Jorge Blanco vysoupil v Praze !

7. října 2017 v 21:19 | Terka |  Jorge Blanco
Ahojky, jak už jste se určitě v předchozích článcích dočetli, jednou z dalších zastávek jeho turné se skupinou R5, byla právě Praha. Jorge zde vystoupil 4.10.2017 v klubu Roxy. Tímto koncertem se splnil sen určitě spoustě jeho českým fanouškům a ti, kteří si pořídili vstupenku Meet&Greet se s Jorgem mohli dokonce setkat a vyfotit. Jorge na koncertě kromě svých písniček zazpíval také cover na písničky Despacito a Attention. Nyní už má za sebou Jorge další koncerty, a to ve Vídni a Mnichově. V následujících dnech, ale navšíví země jako jsou Belgie, Švýcarsko, Itálie a Francie. Níže už se podívejte na fotky a videa z koncertu,ty z Prahy nejsou bohužel moc kvalitní, tak tu máte tyhle super fotky ze Švédského koncertu.

A teď už se podívejte na video z pražského koncertu.