Září 2017

Jorge na turné s R5 (Paříž, Amstrdam, Kodaň)

28. září 2017 v 17:39 | Terka |  Jorge Blanco
Ahojky, jak už jsem vás dříve informovala Jorge je nyní na turné se skupinou R5. Jorge se skupinou poprvé vystopil 24.září v Paříži. Další dva koncerty potom proběhly 26. a 27.září v Amstrdamu a Kodani. Jorge vystoupil s písničkami Summer Soul, Hot Damn, Una Noche, Bad Karma, Despattention, Gone Is The Night, Beautiful Mistake a Risky Business. Na YouTube samozřejmě najdete spoustu videí a níže jsem vám tedy jedno z nich vybrala, tak se určitě podívejte.
Další zastávky turné proběhnou v následujících dnech v Norsku, Švédsku, Německu a hned poté v České republice, kde se Jorge představí 4.října, což je už za 6 dní ! Tak co máte už koupený lístek ? Níže se ještě podívejte na fotky z prvních 3 koncerů.

FALL DRINKS!

25. září 2017 v 17:35 | Bára |  Lifestyle
Ahoj,
po dlouhé době tu pro vás mám další článek. Léto skončilo, a tak chladivé a osvěžující drinky nahradí ty teplé. To ale neznamená, že si s nimi nemůžeme vyhrát a udělat si je co nejlepší. Zde máte tři recepty na podzimní drinky.

CARAMEL LATTE
Budeme potřebovat kávu, mléko, karamel, šlehačku. Do 2/3 hrnku připravíme neslazenou horkou kávu (je na vás, jak si ji připravíte), kolem stran rozetřeme karamel (nejlepší je na to karamelový dresink na zmrzlinu) a dolijeme mlékem. Šlehačku přidat můžete, nemusíte. Já si třeba raději našlehám mléko.

NUTELLA HOT CHOCOLATE
Budeme potřebovat mléko, nutellu, kakao a sůl. Do celého hrnku teplého mléka přidáme dvě lžíce nutelly, jednu lžíci kakaa a špetku soli. Všechno pečlivě promícháme. Špetka soli nechá viniknout čokoládovou chuť, a tak je to celé ještě lepší.
APPLE CIDER
Budeme potřebovat smetanu ke šlehání, hnědý cukr, jablečný džus, mletou skořici, karamelový dresink, vanilkový extrakt a sůl. Hrnek smetany přelejeme do hrnce, přidáme cukr a vaříme dokud se cukr úplně nerozmíchá. Přidáme lžičku vanilkového extraktu, dva hrnky jablečného džusu a trochu osolíme. Na závěr přisypeme skořici. Drink přelejeme do hrnku, můžeme přidat šlehačku a karamel a máme hotovo.

To bylo pro dnešní článek vše. Užívejte podzim.
Bára

Tini a Rugge na koncertech s The Vamps (17.9., 20.9)

22. září 2017 v 18:53 | Terka |  TINI-NOVINKY
Ahojky, už dříve jsem vás informovala o tom, že The Vamps nabídli Tini účast na jejich 2 koncertech v Latinské americe a Tini s velkou radostí souhlasila. První koncert se uskutečnil 17.září v hlavním městě Brazílie - São Paulu a druhý 20.září v argentinském městě Buenos Aires. Tini na koncertech se skupinou The Vams zazpívala jejich společnou píseň "It´s a Lie", která mi připadá velmi chytlavá a hned jsem si jí oblíbila. Bylo vidět, že si Tini oba koncerty moc užila a moc jí to slušelo, tak se určitě podívejte na fotky níže.
Na video z druhého konceru se můžete podívat ZDE.

To, ale není vše, na koncertu s The Vams vystoupila i další hvězda z Violetty a to Ruggero Pasquarelli, který v seriálu stvárnil roli Federica. Ruggero si s The Vamps zazpíval v Buenos Aires píseň Oh Cecilia, kterou se skupinou v originále nazpíval Shawn Mendes. Níže se tedy podívejte na jejich vystoupení.

Tini s The Vamps písničku "It´s a lie" zazpívala také na televizním kanále Telefe, na jejich vystoupení akrátký rozhovor s Tini se můžete podívat níže.

Got Me Started Tour- Lima, Santiago 8.,10.9. 2017

16. září 2017 v 12:23 | Terka |  TINI Got Me Started Tour
Ahojky, před několika dny se uskutečnily další 2 koncerty v rámci turné TINI:Got Me Started Tour. Po úvodních koncertech Latinskoamerické části turné, které proběhly v Buenos Aires a São Paulu, se Tini po necelém měsíci představila i v dalších zemích Latinské Ameriky. První koncert proběhl v hlavním městě Peru - Limě 8.9. 2017 a odstartoval ve 20:00 místího častu. Druhý se konal v Santiagu, hlavním městě Chile a to 10.9.2017. Tini předvedla na obou koncertech skvělé vystoupení a fanoušci odcházeli nadšení. Na koncertech se dočkali i nového outfitu, ve kterém jí to moc slušelo. Další koncerty se uskuteční v říjnu a to v argentinských městech Buenos Aires a Cordoba. Níže už naleznete fotogalerii z koncertů.

La principessa e l'aquila

7. září 2017 v 21:43 | Týna |  Lodovica Comello
Zdravím, přicházím s dalším článkem. Lodovica Comello zapůjčila svůj hlas jako vypravěčka ve filmu La principessa e l'aquila v českém překladu Malá sokolnice. Právě dnes v 17:00 se konalo promítání filmu v Římě v kině Uci, které navštívila i Lodo. K filmu dokonce populární zpěvačka Sia nazpívala píseň Angel by the wings.
Příběh vypráví o třináctileté dívce, která se chce stát sokolnicí, ale sokolnictví je vyhrazováno jen mužům. Naše hrdinka to ale nevzdává a snaží se uskutečnit svůj "sen". Film je původně z Velké Británie z roku 2016 od režiséra Otto Bella.

Trailer (v italštině)

píseň Angel by the wings