Srpen 2017

BACK TO SCHOOL LEARNING TIPS!

24. srpna 2017 v 19:58 | Bára |  Lifestyle
Ahoj,
každý to známe, velkým testům a písemkám se prostě nevyhneme. Každopádně si můžeme učení díky několika tipům a technikám ulehčit. Právě pár takových jsem se rozhodla sem sepsat, tak snad pomůžou.

OPAKOVANÉ ČTENÍ
Opravdu dobrá metoda, jak si něco zapamatovat, je opakovaně si to číst, což už určitě každý z nás zjistil. Ale ještě více efektivnější je číst si to nahlas a studie dokazují, že si lépe zapamatujeme text psaný modrou barvou. Takže vyměňte černou propisku za modrou a čtěte nahlas!

POSLOUCHEJTE SPRÁVNOU MUZIKU
Někteří jsou zastánci tichého učení, ale studie prokazují, že když posloucháte ten správný žánr, učení jde hned snadněji. Pokud se učíte matematiku, zvolte klasickou hudbu, jako Beethoven, Mozart atd., když se učíte angličtinu, poslouchejte Indii a když se učíte dějepis, zapněte Rap nebo R&B.

PROSTŘEDÍ
Některým se nejlépe učí v posteli, jiným zase u stolu, to záleží na nás. Ale pokud vám učení z nějakého důvodu prostě nejde, zkuste změnit místo! Můžete se učit v jídelně, nebo v obýváku, nebo můžete klidně vyrazit do kavárny, či knihovny. Pak se učte tam, kde vám to vyhovuje nejvíce a kde se můžete nejlépe koncentrovat.

ZVÝRAZŇUJTE
Dalším skvělým tipem je zvýrazňovat si důležité informace v sešitě. Můžete použít i jiné barvy pro různé druhy faktů. Zvýrazněte si jinou barvou osobnost, datum, místo, citaci... co vás jen napadne.
UČTE SE CO NEJDŘÍVE
Nejlepší je začít se učit hned, jakmile příjdete ze školy. Protože když jste ve škole alespoň trochu namotivovaní, je dobré tu motivaci využít dříve, než vyprchá. Navíc, když se do učení nepustíme hned, máme pak sklony k prokrastinaci a to je zase další problém.

Doufám, že článek alespoň trochu pomohl. Užívejte zbytek prázdnin.
Bára

Nový layout (16.)

17. srpna 2017 v 20:41 | Týna |  Layouty
Zdravím,
tentokrát jsem se do vyrábění layoutu pustila já. Jeho támatem je Lodovica Comello a je zde i název jejího velkého hitu Il cielo non mi basta. Samozřejmě mi s nastavováním a uprávami celého výtvoru pomáhala Terka. Tak doufám, že se vám layout líbí a napište mi svůj názor do komentářů.

Tini jako speciální host v seriálu Soy Luna 2 !

13. srpna 2017 v 11:43 | Terka |  TINI-NOVINKY
Ahojky, o tom, že Tini by se měla objevit v seriálu Soy Luna 2 jsem vás informovala už dříve, nicméně právě 9. června a po pauze i 7.srpna Disney odvysílal tyto dvě epizody se speciálním hostem - Tini. Tini v seriálu ztvárňuje sama sebe, podobně jako tomu bylo u Violetty s Bridgit Mendler a skupinou R5 nebo v Soy Luně už se takto objevila Sofia Carson. Vystoupení těchto speciálních hostů si určitě připomeňte ve videích.

Tini se v Soy Luně objevuje poprvé ve 40. epizodě, kde potkává s Lunou a hned v následující epizodě ji slyšíme zpívat píseň z jejího alba TINI a to Ya No Hay Nadie Que Nos Pare. Vystoupení si můžete pustit níže.

A pokud jste si toho nevšimli, na konci písničky Tini mrkne, což určitě všem fanouškům Violetty přišlo jako hezké gesto toho, že Tini na Violettu jen tak nezapomněla, sama Tini ke svému působení v Soy Luně napsala "Dnes v 18.hodin na Disney Channel můžete vidět moje vystoupení v Soy Luně! #TiniEnSoyLuna poprvé ! Bylo to pro mě moc emotivní vrátit se zpět tam, kdeto všechno začalo, vidět tolik lidí které miluju, se kterými jsem vyrostla a od kterých jsem se toho tolik naučila!!! Opravdu doufám, že si to užijete!!"

BACK TO SCHOOL TIPS AND HACKS!!

7. srpna 2017 v 15:00 | Bára |  Lifestyle
Ahoj,
dnes tu mám už druhý článek na téma Back To School! Škola se blíží a prázdniny se krátí, ale co se dá dělat? V dnešním článku vám dám několik tipů jak toto školní období přežít.

POUŽÍVEJTE DIÁŘ
Když si všechno hezky sepíšete, nemáte v tom binec a to je pro nás důležité. Hlavním bodem je, abychom měli vše co nejvíce zorganizováno, k čemuž nám diář dopomůže.

TĚŽŠÍ VĚCI JAKO PRVNÍ
Pokud musíte udělat více věcí najednou, pusťte se nejprve do těch těžších úkolů, dokud máte energii a potom jen rychle dodělejte ty lehčí.


NEPŘEPÍNEJTE SE
Rozložte si všechnu práci, abyste jeden den nemuseli udělat deset věcí a druhý jen dvě. Potom byste se cítili opravdu vyčerpaní.

DOSTATEK SPÁNKU
O tom jsem už v některých dřívějších článcích psala, ale opravdu je to tak. Potřebujeme nechat své tělo odpočinout a vstřebat všechny ty informace ze školy.

ŽÁDNÁ ELEKTRONIKA
Elektronika nás od práce většinou jen rozptyluje, ale pokud opravdu potřebuješ nějaké informace z internetu a moc si nevěříš, můžeš si stáhnout aplikace, které ti na nějaký zablokují stránky, které vybereš a tudíž tě nebudou odvádět od práce.

PŘIPRAV SI OBLEČENÍ VEČER
Pokud víš, že ráno obvykle nestíháš a navíc jsi hrozně unavená, připrav si oblečení už večer a ráno si o pár minut přispi. I to může zlepšit den.

NEPROKRASTINUJ
Prokrastinace znamená, že odkládáme věci, do kterých se nám nechce, někdy na později. Jenže to nic nevyřeší a akorád to způsobí, že jsme ještě více vystresovaní. Takže žádné otálení a honem do práce!

ZŮSTAŇ POZITIVNÍ
I když je tohle všechno někdy na houby, nesmíš zapomínat, že to děláš hlavně pro sebe, že z toho máš největší výdělěk ty. Uvědom si to a s pozitivním přístupem pokračuj ve své práci.

To je z dnešního článku vše. Mějte se.
Bára

Jorge s R5 na turné poprvé v Česku !

5. srpna 2017 v 18:23 | Terka
Konečně se čeští fanoušci dočkali a jedna z hvězd Violetty vystoupí i u nás ! Konkrétně tedy Jorge Blanco a to jako předskokan před skupinou R5, která k nám zavítá v rámci svého turné. Koncert se uskuteční 4.10.2017 v klubu Roxy v Praze a vstupenky už si můžete zakoupit ZDE. Skupinu R5 si určitě pamatujete ze 3.série Violetty, kde se objevila jako host v epizodách. Nejde tak úplně první spolupráci Jorgeho a skupiny R5.
Tímto koncertem se určitě splní sen spoustě fanouškům, kteří budou moci vidět a slyšet svého idola na živo i když zatím jen jako předakokana skupiny R5. Ale třeba se u nás jednou dočkáme i celého koncertu... No zatím můžeme být rádi, že u nás Jorge vůbec poprvé vystoupí a to už 4.10.2017. Tak co vyrazíte na koncert ?

Summer Holidays #2 - Lodovica Comello

5. srpna 2017 v 12:05 | Týna |  Lodovica Comello
Zdravím, po delší době přicházím s novým článkem. Lodo je momentálně u moře se svým manželem Tomasem Goldschmidtem. Nacházejí se na ostrově Maledivy. 4.8. se na instagramu objevila fotka, na které to vypadá, že je Lodovica těhotná, protože její manžel ji drží na břiše. Lodo však hned v popisku fotky ujišťuje, že měl Tomas ruku zrovna na "špatném" místě.
Dále umělkyně zveřejnila na sociálnich sítích fotku s autem Kia stonic a s cedulí s nápisem #IOLHOVISTA, což znamená v českém překladu "Viděl jsem to". Lodovica zřejmě pomáhá s propagandou tohoto automobilu.

Spolupráce s The Vamps, Universal Music Festival a dovolená na Ibize

4. srpna 2017 v 15:38 | Terka |  TINI-NOVINKY
Ahojky, opět se omlouvám za zpoždění s vydáním článku, ale celé prázdniny mám nabité. O tom, že Tini pracovala na nové písničce s britskou skupinou The Vamps jsem vás informovala už dříve. Píseň nese název "It's a lie" a je součástí alba Night and Day, které vyšlo 14.7.2017 a stejný den byla tedy zveřejněna i píseň "It's a lie". Písničku si můžete poslechnout níže a přidávám i video, které na svém YouTube kanálu zveřejnila Tini, které je právě z nahrávání této písně. A vypadá to, že se k písni chystá i videoklip, takže se máme určitě na co těšit !

V Madridu 26.7. se Tini objevila na Univesal Music festivalu, na který oblékla tmavě zelené šaty a měla vyčesaný vysoký drdol. Na festivalu Tini vystoupila spolu s Davidem Bisbalem a písní Todo es Posible, která byla zveřejněna i s videoklipem 30.6.2017, videoklip si určitě pusťte ZDE. Jinak níže naleznete fotky z festivalu a vystoupení Tini a Davida stojí určitě za zhlédnutí, protože je v super kvalitě.


Nyní si Tini užívá na dovolené, kam odjela se svým španělským přítelem Pepem Barrosou. Přiletěli pravděpodobně 25.7. a užívají si u moře. Na dovolené je spatřili paparazzi a tak mohu přidat několik fotek níže.

Pro dnešní článek by to bylo vše a už brzy se můžete těšit na článek se skvělou zprávou od Jorgeho, doufám, že ho stihnu vydat co nejdříve. Užívejte si prázdniny !

BACK TO SCHOOL OUTFIT INSPIRATION!!

2. srpna 2017 v 20:59 | Bára |  Lifestyle

Ahoj,
dnes tu pro vás mám první BACK TO SCHOOL článek, ale nebojte, začneme zlehka. Rozhodla jsem se, že vám ukážu pět outfitů, které se mi celkem líbily a zároveň vám můžou posloužit jako inspirace. Nebudu je nějak popisovat, myslím, že je to zbytečné. Nezapomeňte to brát s rezervou, sem tam bych něco poupravila a myslím, že vy také. Každý máme svůj styl. Mějte se.
Bára