Červenec 2017

Got Me Started Tour- São Paulo 15.7. 2017

27. července 2017 v 15:12 | Terka |  TINI Got Me Started Tour
Ahojky, omlouvám se, že píšu až po delší době, ale byla jsem na dovolené a na blog mi nezbyl čas. Každopádně 15.7.2017 se uskutečnil druhý koncert z latiskoamerické části turné a to v São Paulo v Brazílii. Koncert odstartoval ve 20:00 místního času a fanoušci byli nadšení, protože Tini předvedla skvělou show. Opět jsme se dočkali i několika nových kostýmů a opět odlišného účesu.Ze show se opět objevilo spoustu fotek a tak vám jich několik zveřejním i níže.


#NOI2 TOUR - Udine 21.7.2017

23. července 2017 v 16:18 | Týna |  Lodovica Comello
Zdravím, v pátek 21.července na hradě Castello di Udine se odehrál další koncert v rámci Noi2 Tour. Zde opět Lodo zazářila se svým hitem 50 Shades of colours, Il cielo non mi basta, s písněmi z alb Mariposa a Universo. Samozřejmě nechyběl ani cover na píseň od Katy Perry Chained To The Rythm a na italskou píseň Le mille bolle blu. Celý koncert byl nádherně doplňován různými světelnými efekty, např. u písňe 50 Shades of colour na začátek je podle barev pozadí černobílé, ale potom když už Lododovica zpívá refrén hraje to tam všemi barvami.DIY SUMMER DECORATION!!

21. července 2017 v 17:36 | Bára |  Lifestyle
Ahoj,
dneska tu pro vás mám po delší době dekorace! Jedná se o jednoduché letní DIY, které zvládne úplně každý.


DECORATION #1
Budeme potřebovat malý květináč, kamínky a kvalitní barvu. Je to strašně jednoduché, stačí
nabarvit zelenou barvou kamínky a potom na nich udělat malé bílé čárky tak, aby výsledek vypadal jako kaktusy. Nakonec je dáme do květináče a máme hotovo!
DECORATION #2
Budeme potřebovat sklenici nebo zavařovačku, mušle a světýlka. Mušle a světýlka naaranžujeme do sklenice a nakonec světýlka zapneme. A je to, hotovo! To je celé.

DECORATION #3
Budeme potřebovat zavařovačku, kvalitní barvy a provázek. Sklenici nabarvíme tak, aby vypadala jako naše oblíbené ovoce, ale nejjednodušeji se maluje meloun a jahoda. Necháme zaschnout a nakonec nahoře uvážeme provázkem mašličku. Výsledek můžeme použít třeba na štětce, nebo propisky.

To je z dnešního článku vše. Užívejte prázdniny.
Bára

Summer Holidays - Lodovica Comello

15. července 2017 v 16:13 | Týna |  Lodovica Comello
Zdravím všechny, Lodovica Comello si plnými doušky užívá léto. Poslední fotky z instagramu jsou s přáteli z Violetty a to konkrétně s Clarou Alonso, Albou Rico a Lodo ještě v popisku příspěvku zmínila Candelariu Molfese.Italská zpěvačka odpočívá se svými přáteli na pobřeží Španělska v letovisku pláží Playa Urbanova.
Možná jste si všimli, že už delší dobu Lodo moderuje show známé značky zmrzlin Magnum. Jde hlavně o propagaci dvou druhů Magnum zmrzlin "Double Raspberry" nebo "Double Chocolate". Taková další show tzv. Magnum Tour se konala 11.7. v Římě.
A také proběhla druhá část Wind Summer Festivalu, kde Lodovica samozřejmě nechyběla a opět zazářila se svou už mnohokrát zmiňovanou písní 50 Shades of Colours.

WHAT YOU NEED TO DO THIS SUMMER!!

9. července 2017 v 23:07 | Bára |  Lifestyle
Ahoj,
dnešní článek bude asi z mých nejoblíbenějších, které jsem na blogu vydala. Bude se týkat toho, co by každý měl v létě nebo o prázdninách zažít.

TÁBORÁK
Táboráky miluju. Můžeme si vyprávět příběhy, zpívat s kytarou a samozřejmě o čem táborák je - jíst a opékat. Ne všichni mají rádi buřty a párky, ale dá se opékat i ovoce například jablka nebo cokoliv jiného.

DEN U BAZÉNU
Co by byly prázdniny bez bazénu? Ne každý jede k moři, a tak je skvělé strávit nějaký čas u bazénu. A proč ne rovnou celý den? Je jedno jestli jedete do aquaparku, na koupaliště, nebo k babičce na zahradu. Důležité je si to pořádně užít!
PROZKOUMÁVÁNÍ MĚSTA
Mnohokrát se stává, že ani pořádně nevíme, kde bydlíme. Když bydlíme ve velkém městě, většinu času strávíme jen v jeho jedné části a zbytek je trochu zapomenutý. Udělejte si čas a prozkoumejte nejen ta známá místa, ale i malé uličky, domky, cokoliv co vás zaujme.

ZÁPAD/VÝCHOD SLUNCE
Tak jo, kdo by se přel o to, že je západ nebo východ slunce jednou z nejkrásnějších výtvorů přírody? Pokud máte možnost, přivstaňte si, vyjděte si na kopec, sedněte si na pláž a obdivujte východ slunce. Západ je stejně tak krásný.

OHŇOSTROJ
Poslední třešničkou na dortu je ohňostroj. Nejkrásněji vypadá nad vodou - mořem, jezerem, rybníkem, kde se může odrážet.

To je z dnešního článku vše. Užívejte prázdniny.
Bára


Got Me Started Tour- Buenos Aires 30.6.,1.7. 2017

5. července 2017 v 15:13 | Terka |  TINI Got Me Started Tour
Ahojky, turné Tini Got Me Started Tour pokračuje, akorát se přesunulo do Jižní Ameriky, konkrétně do hlavního města Argentiny - Buenos Aires. Tam proběhy hned 2 koncerty, 30.6. a o den později 1.7., které sklidily ohromný úspěch. Tini tam představila i nové outfity a fanoušci byli nadšení. Dočkali se totiž i speciálního hosta a to Sebastiana Yatry, kterého můžete znát z videoklipu Ya No Hay Nadie Que Nos Pare. Tini s ním zazpívala dva duety a to právě na píseň Ya No Hay Nadie Que Nos Pare a poté na jeho píseň Traicionera. Na oba koncerty se přišly podívat i vzácní hosté. První koncert navštívili Ruggero s přítelkyní Cande a Mechi. Nechyběla ani Mirtha Legrand, v jejíž show se Tini už několikrát objevila. Druhý koncert zase zhlédlo několik herců z Disney seriálu Soy Luna. Na koncertu se objevili Valentina Zenere, Agustin Bernasconi, Maxi Espindola, Michael Ronda a Ana Jara Martinez. No, z Violetty se tam objevili Samuel Nascimento a Facundo Gambadé. Na fotky z koncertu, fotky s herci z Violetty a videa z koncertu se můžete podívat v celém článku.


Jorgeho rozhovor pro VULKAN

1. července 2017 v 23:27 | Terka |  Jorge Blanco
Ahojky, 15.6. byl zveřejněn rozhovor s Jorgem Blancem pro časopis VULKAN a protože se mi zdál dost zajímavý, rozhodla jsem se ho na blog přeložit. Doufám, že se vám rozhovor bude líbit. Originální rozhovor naleznete ZDE.

Tvůj videoklip k písni Summer Soul byl právě vydán a vypadá to, že natáčení muselo být velmi zábavné, jaká je tvoje oblíbená část videoklipu ?
Myslím, že to byla scéna, kdy jsme na poušti řídili to staré auto a potom také to hraní s kouřovými efekty...

To mě nutí přemýšlet o krásných letních dnech na pláži, jak pro tebe vypadá perfektní letní den, když nejsi zaneprázdněn prací ?
Letní den strávený na pláži v Mexiku zní skvěle! Miluju oceán! Myslím, že je to skvělé místo na odreagování.

V písních Summer Soul a Risky Business tvoje vokály trochu připomínají Bruna Marse za mlada...Máš pocit, že stále experimentuješ s žánry nebo začínáš nacházet svůj styl?
Pracovali jsme skoro 2 roky, abychom zjistili jaká bude má muzika. Tenhle funk/moderní pop mi sedí, ale chtěl bych i nadále experimentovat s novými věcmi, protože to je něco co mě moc baví.


Se kterým producentem nebo umělcem bys chtěl spolupracovat ?
Jeden umělec se kterým bych chtěl pracovat je Pharrell Williams. Mám moc rád jeho hudbu a styl.

S novými písněmi se otevírá spoustu možností, co plánuješ do budoucna ?
Nic určitého to zatím není, ale už se nemohu dočkat až budu moci všem prezentovat své písně.

Třetí série Violetty skončila na začátku roku 2015. Co pro tebe celý tenhle projekt znamenal a co ti přinesl ?
Z tohoto projektu jsem získal zpoustu zkušeností. Nejlepší částí tohoto projektu, jsou ale lidé, které jsem poznal, teď jsou pro mě jako bratři a sestry.

Chybí ti teď Argentina ?
Jasně ! Po těch 4 letech, co jsem tam žil si tam pokaždé připadám jako doma a vždy se tam moc těším.

Změnil se tvůj život vysíláním Violetty ?
Samozřejmě že ano, hodně. Před Violettou mě nikdo neznal a teď mě poznávají i lidé v Evropě, kterou jsem díky Violettě mohl procestovat. Připadá mi šílené, že někam poprvé dorazím a každý mě hned zná.

Zpěv, tanec, herectví...když by sis mohl vybrat jen jedno, co by to bylo ?
Myslím si že zpěv, a taky tanec. Kombinace toho je prostě nejlepší !

Pocházíš z Mexika a teď žiješ v L.A, bylo těžké se přizpůsobit tamějšímu způsobu života ?
Poslední roky jsem hodně cestoval, takže přizpůsobit se novému prostředí nebylo obtížné. Líbí se mi tamější kultura, protože se tu nachází spoustu lidí, kteří mají podobé zájmy jako já, tedy zpěv a tanec. Navíc to mám domů do Mexika kousek.


V dnešní době jsou sociální sítě velmi důležitou součástí úspěchu každého umělce. Jsi zastáncem sociálních sítí nebo se jejich užívání vyvaruješ ?
Opravdu rád používám sociální sítě a můj moje důvod je jasný, moji fanoušci mě podporují a proto jim chci dále předávat lásku, kterou mě zahrnují a informovat je o novinkách v mém životě.

Jsi vášnivým uživatelem emoji, jaký je tvůj oblíbený ?
Emoji používám hodně, připadá mi to jako skvělý způsob k vyjadření emocí. V poslední době nejvíce používám palec nahoru...

Čemu se chceš v budoucnu věnovat ?
Nemůžu se dočkat až budu prezentovat své písně, pracovali jsme na nich opravdu dlouho a už se nemůžu dočkat až je budu společně s fanoušky zpívat nebo na ně tančit.

To by bylo pro rozhovor všechno, na závěr bych jen chtěla dodat, že na svůj Youtube kanál zveřejnil JOrge 3 nové remixy písničky Summer Soul, takže pokud jste je neslyšeli určitě si je na youtube pusťte. V nejbližší době se také můžete těšit na článek, o pokračování turné Tini: Got Me Started Tour.