Únor 2017

FAVOURITE BREAKFAST!

27. února 2017 v 18:15 | Bára |  Lifestyle

Ahoj,
dnes tu mám mé oblíbené snídaně, které si zamilujete i vy! Plánuji z toho udělat takovou menší sérii, takže podobný článek můžete čekat i příště. Teď se přesuneme k tomuto.

AVOCADO TOAST
Na avokádový toast budeme potřebovat samozřejmě avokádo, nějaký toast nebo jiné pečivo, citrón, sůl a pepř. Na toast dáme rozmačkané avokádo, které pokapeme citónovou šťávou a dochutíme sulí s pepřem. Já někdy ráda míchám ještě avokádo s lučinou. Je to rychlé, jednoduché a mně to hrozně chutná.


YOGURT WITH RASPBERRIES
Budeme potřebovat ovesné vločky, bílý jogurt, maliny a kousky čokolády. Pokud budeme chtít, můžeme nechat vločky s jogurtem smíchané přes noc v ledničce, aby byly vláčné. Tak či tak, tyto dvě věci smícháme dohromady a na vrch dáme kousky čokolády s malinami. Miluju maliny!


YOGURT BAR
Na jogurtovou tabulku budeme potřebovat bílý jogurt, musli a nějaké ovoce. Na nějaký tác, nebo pečící plech či nádobu rovnoměrně rozetřeme jogurt. K němu přidáme i musli a ozdobíme ovocem. Nejlepší jsou asi lesní plody jako na obrázku. Na noc to celé dáme do mrazáku. Ráno to vyklepneme, rozlomíme na kousky a můžeme jíst!


To je pro dnešní článek vše, sdílejte tento blog, hvězdičkujte, komentujte a mějte se krásně!
Bára
Tini na večeři s královskou rodinou a taneční video na Finders Keepers !

26. února 2017 v 14:14 | Terka |  TINI-NOVINKY
Ahojky, zase se po delší době hlásím s novinkami od Tini! Ta se totiž přesunula do Madridu, kde za 20 dní odstrtuje turné Got Me Started. A právě v Madridu se Tini zúčastnila velmi důležité akce. Ve středu se totiž jednou z 20 osobností, které byly pozvány na večeři s argentinským prezidentem a také několika členy španělské královské rodiny. Tini na sobě měla dva modely a oba od značky Red Valentino. Níže vidíte pár fotografií z akce.

A to, že Tini má teď program opravdu nabitý potvrzuje i to, že v pátek zveřejnila na svém YouTube kanálu další taneční video a tentokrát na písničku Finders Keepers ! Tak určitě napište do komentářů, jestli se vám více líbí tohle nebo to na písničku Yo Me Escaparé (na video se můžete podívat ZDE).

Nový layout (14.)

26. února 2017 v 14:12 | Terka |  Layouty
Ahojky,
jelikož turné Got Me Started začíná už za 20 dní, řekla jsem si že už je čas na nový layout a to právě s promo fotkami k turné. Layout jsem dělala docela dlouho, protože jsem pořád nemohla najít ty pravé fotky, tak doufám, že se vám líbí.

Ravenswood

12. února 2017 v 10:00 | Týna
Zdravím,
a dnes tu máme další typ na seriál a je to spin-off Prolhaných krásek a to Ravenswood.
Zatím jsem neviděla ani jeden díl, ale určitě k tomu dojde.
Stejně jako v Prolhanách kráskách v příběhu vystupuje Caleb Rivers (Tyler Blacburn) a Hanna Marin (Ashley Benson).
Zatím má jednu sérii o desíti epizodách.

Popis seriálu: zde

Výsledek obrázku pro ravenswood

Promo


7.série jede

5. února 2017 v 10:00 | Týna
Zdravím,
právě teď běží u Pretty Little Liars 7.série. Aria, Spencer, Hana, Emily a Alison jsou tu zas. Navzdory tomu, že se rozhodly odejít z Rosewoodu a žít svůj vlastní život, stále je něco táhne zpět. Teď mi přijde, že se příběh točí kolem Aliso. Málem ji zabil její vlastní manžel, ale ona pžežila, pak otěhotněla. Dívky stále řeší své problémy a seriál míří do finishe. V červnu má premiéru poslední díl a zatím nevím, jestli bude další pokračování v 8.sérii. Tak uvidíme.

Promo k 7x01

Související obrázek

Zrušeny koncerty ve Francii + Tini v Soy Luně 2

1. února 2017 v 18:58 | Terka
Ahojky,zdravím po delší době a musím říct, že tentokrát se smutnou zprávou. Určitě jste zaznamenali, že asi před měsícem bylo oznámeno zrušení koncertu v polském městě Gdaňsk. Bohužel dneska jsme se dozvěděli, že se ruší další 4 koncerty a to ve Francii. Z francouzských 5ti koncerů zůstal tedy jen jeden a to v Paříži. Tini na zrušení koncertů zareagovala zprávou, kterou najdete níž. Jinak na přehled všech koncertů se můžete podívat ZDE.
Jinak se před pár dny obejvily informace o tom, že by si Tini měla zahrát epizodní roli v Soy Luně 2 a to se potvrdila přes Instagramový účet Soy Luny. Tini by v seriálu měla zaspívat píseň Ya No Hay Nadie Que Nos Pare-španělskou verzi Great Escape. Fotky z natáčení najdete níže a podívejte se také na video !