Leden 2017

Stále očekáváme, jak to skončí

29. ledna 2017 v 10:00 | Týna
Zdravím,
teď nám běží už osmá a finální série The Vampire Diaries a všichni napjatě očekáváme, jestli se Elena (Nina Dobrev) vrátí. Zatím se příběh točí okolo Stefana, který si vypnul lidskost, Damona, kterému lidskost pro změnu Sybil vrátila a Caroline, která se Stefanem rozešla a vrátila mu prsten.
Nedávno jsem ,ale zaznamenala, že Nina Dobrev opět zazáří v roli Eleny Gilbertové ve finálním konci, sama jsem byla překvapená a jsem zvědavá, jak její role do příběhu zapadne...

důkaz: zde
Výsledek obrázku pro nina dobrev the vampire diaries season 8

Na youtube jsem zachytila video, které to také dokazuje: NINA DOBREV SE VRACÍ !!!


Nová série Shadowhunters !!

22. ledna 2017 v 10:00 | Týna
Zdravím všechny,
v 1. polovině ledna 2017 vyšla nová série SHADOWHUNTERS. První díl druhé série s názvem This Guilty Blood měl premiéru 2.ledna. Pak vyšly ještě další dva díly s názvy A Door Into the Dark a Parabatai Lost. Čekají nás opět ti samí hrdinové s výjimkou matky Clary a to Jocelyn Fray, která se "probudila" v posledním díle 1.série a nového vedoucího Institutu. Už jsem se stačila u příběhu rozbrečet...PlačícíMrkající

Popis 2x01: zde

Související obrázek

Promo k 2.sérii


HOW TO DEAL WITH STRESS!

16. ledna 2017 v 16:37 | Bára |  Lifestyle
Ahoj,
jelikož se blíží konec pololetí a s ním vysvědčení, přichází hodně zkoušek a testů, kvůli kterým se dostáváme do stresových situací. Stres není příjemný ani zdravý, takže vám v pěti krocích prozradím, jak ho alespoň omezit.

1. PROSTŘEDÍ

Základem toho, být v pohodě je mít kolem sebe prostor. Což znamená, že mychom si měli vynahradit třeba jen pět minut denně na to, abychom si uklidili místo, kde pracujeme a trávíme čas. Nemusíme nutně každý den luxovat, mýt okna a tak podobně, stačí, když si uklidíme oblečení, které jsme ráno vyházeli ze skříně, několik papírů a nepotřebných věcí, co se nám válejí po stole nebo usteleme postel, když jsme to nestihli ráno. Když kolem sebe budeme mít uklizeno, rozhodně budeme klidnější!

2. ORGANIZACE ČASU
Dalším bodem je organizace času. Nejlepší je pořídit si diář a tam si zapisovat důležité události, abychom na ně nezapomněli. Je důležité nenechávat věci na poslední chvíli, protože by se nám vše nahromadilo a my bychom se ocitli ještě ve větším stresu. Nejlepší je pracovat průběžně, jako když se učíte na test, rozhodně se toho naučíte více za týden než za přestávku před hodinou.

3. PAUZY
Neměli bychom jen pracovat, ale dávat si také pauzy. I náš mozek si potřebuje odpočinout, takže vytáhněte kamarádky na nákupy nebo do města! Můžeme taky zkouknout nějaký film, nebo si přečíst knihu, která nás dostatečně odreaguje.

4. STRAVA
Nesmíme zapomínat jíst a dodávat tělu živiny potřebné k vyrovnání se se stresovými situacemi. Nejlepší variantou jsou samozřejmě přírodní výrobky (ovoce, zelenina, luštěniny), a ne nějaké příliš slané nebo tučné jídlo, po kterém bychom se cítili unaveni. Naopak bychom se neměli přejídat, jelikož jednou z mála únikových cest před stresem je právě nadměrné jedení, a to pro nás není dobré. Ale dobrým tipem je vzít si s sebou do školy, nebo kamkoliv kam jdete, kousek čokolády a před zkouškou ho sníst. Čokoláda nás dostatečně uvolní a my budeme klidnější.

5. SPÁNEK
Poslední, ale možná nejdůležitější tip je dostatek spánku. Denně bychom měli spát přibližně osm hodin. Tělo se při spánku uvolní, šetří energii a čistí mozek od odpadních produktů. Spánek nám také umožní si věci zapamatovat, takže dobrý tip je, když si před spaním přečteme danou látku. Tento tip je můj oblíbený a musím říct, že pomáhá, každopádně bysme učení neměli nechat na poslední chvíli před spaním. Tento tip slouží spíše k opakování.

Dnešní článek byl poměrně dlouhý, ale myslím si, že užitečný. Mějte se hezky a přeji hezké vysvědčení.
Bára.

Pretty Little Liars

15. ledna 2017 v 10:00 | Týna
Zdravím všechny,
a dneska je tu další tip na seriál a jsou to PRETTY LITTLE LIARS. Seriál je o partě čtyř dívek na střední, kterým zemřela kamarádka a ony pomalu zjišťují, že to možná není pravda. Navíc jim přiházejí různé vzkazy od někoho, kdo se podepisuje -A, tedy začátečním písmenem jejich zemřelé kamarádky. Zamozřejmě celý seriál je proplétán trablemi s kluky, problémy a doma a tak podobně.
Tak si ho užijte...Mrkající

Popis seriálu: zde

Související obrázek

TRAILER (jen anglicky)Teorie velkého třesku

8. ledna 2017 v 10:00 | Týna
Zdravím včechny,
a dneska je tu další seriál a je to TEORIE VELKÉHO TŘESKU.
Jde o komedii, ve které sedm přátel zažívá problémy milostných vztahů a taky problémy obecně.
Seriál je plný vtipných hlášek a vědeckých poznatků.
Tak si ho užijte...Mrkající

Popis seriálu: zde

Výsledek obrázku pro teorie velkého třesku

Něco jako trailer
(bohužel jsem normální trailer nenašla, tak jsem sem dala alespoň promo k nějaké sérii)Cande oslavila 26.narozeniny !

6. ledna 2017 v 16:02 | Terka
Ahojky,
jak možná někteří víte, Cande před třemi dny oslavila své 26.narozeniny a na její oslavu přišli i přátelé z Violetty a to konkrétně Lodo Comello s manželem Tomasem, Clari Alonso s přítelem Diegem Dominguezem a potom Facu Gambadé. Na oslavě byl samozřejmě i přítel Cande Rugge a protože se z akce objevilo pár fotek níže se na ně podívejte !

Vánoční písničky

2. ledna 2017 v 17:55 | Týna
Zdravím všechny,
dnes končí prázdniny a jde se do školy. Oproti minulému roku byly dost krátké a až dneska začalo sněžit. Ještě teď sem přidávám nějaké vánoční písničky, aby jsme si na ně mohli zavzpomínat.