Prosinec 2016

Advent 2016 - 24.12.

24. prosince 2016 v 11:00 | Terka
Ahojky,
tak jsme se dočkali, dneska jsou Vánoce a proto Vám přeji ať je prožijete s těmi, které máte rádi a pod stromečkem ať najdete to, co jste si přáli. Já se už od rána dívám na pohádky a cpu se cukrovím, tak doufám, že si užíváte pohodu jako já :D. Jako dnešní a poslední video jsem našla sestříhané polibky, které se ve Violettě objevily. Já jsem si u videa hodně zavzpomínala, tak doufám, že si ho taky užijete.

Advent 2016 - 23.12.

23. prosince 2016 v 22:11 | Terka
Ahojky,
dneska máme 23.prosince a to znamená, že ZÍTRA JSOU VÁNOCE !!! Já už se nemůžu dočkat, konečně mám všechny dárky zabalené a nezbývá než čekat...Čekání si můžeme spestřit taky touhle krásnou písničkou Abrázame y verás, tahle písnička dokazuje, že Vio s Leonem spolu dokázali překonat všechny překážky a skončili spolu. Tak si užijte video :)

Advent 2016 - 22.12.

22. prosince 2016 v 21:47 | Terka
Ahojky,
dneska byl poslední den školy, takže od teď si už všichni můžeme užívat volno. My jsme dneska měli vánoční turnaj, takže jsme se to i ve škole dalo přežít. Jinak jako dnešní video jsem vybrala společnou písničku Fran, Naty a Cami A Mi Lado, tak si jí užijte :)

Advent 2016 - 21.12.

21. prosince 2016 v 21:58 | Terka
Ahojky,
dneska byl dost náročný den a já jsem si odpoledne užila na badbintonu, tak doufám, že jste měěli taky fajn den :) Jinak jako dnešní videa jsou zase 2 a je to z toho důvodu, že těch krásných okamžiků je prostě tolik a já jsem hrozně nerozhodný člověk...No, každopádně si připomeňte velký návrat Angie a potom video, kdy studenti zjišťují, že Antonio zemřel. Zavzpomínejte proto i na ty, kteří s námi už nejsou, protože Vánoce jsou hlavně o rodině... :)

Advent 2016 - 20.12.

20. prosince 2016 v 18:43 | Terka
Ahojky,
dneka je úterý a my se zatím pořád učíme, tak doufám, že zítra už nám dají pokoj :) Jinak jako dnešní video jsem vybrala veselé video, které se odehrává v Art Rebel a všichni uspořádají válku barev :)

Advent 2016 - 19.12.

19. prosince 2016 v 18:18 | Terka
Ahojky,
před námi je poslední týden školy a my dnesk měli jen 5 hodin, takže o písemku z chemie méně :) doufám, že i vy jste měli přijatelné pondělí a teď už se můžeme mrknout na dnešní video. To je tentokrát společná písnička Violetty a Leona, vybrala jsem jí schválně, protože Jorge tedy představitel Leona dnes slaví narozeniny. Proto mu přeji hodně štěstí a zdraví a ať se mu daří jak v kariéře tak v soukromém životě, ale teď už video...Advent 2016 - 18.12.

18. prosince 2016 v 17:58 | Terka
Ahojky,
krásnou 4.adventní neděli, Vánoce tu máme už za 6 dní a já jsem touhle dobou někde na Staromáku, protože s rodiči jedeme do centra :) Jinak dneska tu máme první video ze třetí série Violetty a to scénku, kdy Leon s ostatními zpívajjí Vio narozeninovou písničku. Violetta si myslí, že pro ní přátelé něco připravili, no je mírně vyvedená z míry tím, že jí takhle "odbyli" . Jak už, ale víme přátelé pro ní připravili krásnou oslavu a Vio s leonem se spolu proletí balónem. No, teď už ale narozeninová písnička pro Vio :)Comeback

18. prosince 2016 v 10:00 | Týna
Hezký den všem,
dnes je tu další seriál a je to COMEBACK. Je pro změnu český.
Seriál začíná, když zkrachovalá hvězda Tomi Paci přivede do svého a bratrova obchodu novou zaměstnankyni, Marcelku a bohužel ta se s bratrem Tomiho, Ozzákem moc nesnese. Celý příěh je pak o Tomiho rodině a jejich přátelích.
Je to komedie. Asi v žádné normální rodině by se nestalo to co tam.
Tak si ho užijte...Mrkající

Popis filmu: zde

Výsledek obrázku pro comeback

Heavy Christmas
(no a protože se blíží Vánoce, tak sem přidávám vánoční díl Comebacku)
Advent 2016 - 17.12.

17. prosince 2016 v 17:58 | Terka
Ahojky,
tak sobotu už máme za sebou a já jsem ji strávila převážně zdobením cukroví a potom taky čtením, zkrátka flákačka :) No a te´d už k videu. Dneska tu jsou poslední vzpomínková videa ze závěrečné epiozdy 2.série a ty jsou samozřejmě ze show, tak si vychutnejte video, kde kluci zpívají písničku Ven con nosotros, potom video, kde Vio nachází cestku k tátovi společně s písní Soy mi mejor momento a to za pomoci Leona. No a úplně nakonec si užijte společný moment s písní Esto no puede terminar.

Advent 2016 - 16.12.

16. prosince 2016 v 18:12 | Terka
Ahojky,
tak tu máme pátek a to znamená, že nás čekají 2 volné dny, které já určitě využiju k dokoupení posledních dárků a když to klapne tak ke srazu s kamarádkama :) Pro dnešek jsem teda vybrala dvě videa z 75.epizody ze druhé série. Neptejte se proč jsou tu 2, je to prostě proto, že jsou ze stejné show. Tím pádem můžu prozradit, že se více videí dočkáte i zítra. Ale teď už si vychutnejte italskou verzi písničky En mi mundo od Francescy a nádherná moment, kdy Vio s Leonem zpívají Podemos...