Listopad 2016

The Originals

26. listopadu 2016 v 18:53 | Týna
Zdravím všechny,
dneska tu máme další seriál a jsou to THE ORIGINALS, je to zvláště pro nadšence upířích deníků, protože tohle je příběh o rodině Mikaelsonových, což je právě jedna rodina z the vampire diaries. Něco jako uvedení do tohoto příběhu zastupuje epizoda v upířích denících 4x20. 1. zápletka celého příběhu je, když Klaus (vlkodlak+upír=hybrid) zjistí, že vlkodlačice Hayley je těhotná s jeho hybridním potomkem.

Popis seriálu: zde

Výsledek obrázku pro the originals

TRAILER
PLACES WHERE YOU CAN GO!

20. listopadu 2016 v 19:55 | Bára |  Lifestyle
Ahojky,
takže jsem tu po delší době s novým článkem a konečně jsem se rozhodla, jaké bude jeho téma. V tomto článku vám dám pár rad, kam můžete v tomto období zajít. Bohužel se místa budou týkat jen Prahy, kde bydlím, ale myslím si, že něco podobného bude i po celé republice.

Vánoce se blíží a právě v Praze začínají vánoční trhy! Je to taková
klasika, která ale neomrzí a já tam stále ráda chodím. Nejnámější
trhy jsou asi na Staroměstském náměstí, ale ty ještě nezačaly. Proto sem přidávám trhy na náměstí Míru, které začaly 20. listopadu.


Další místo, které můžete navštívit je Retro výstava v Národním muzeu! Můžete si zde prohlédnout šaty, doplňky, sbírku hraček, vyzkoušet si rodinné aktivity z této doby nebo se vyfotografovat v selfie koutku se slavnou filmovou osobností stříbrného plátna.
Výstava končí až 30. dubna 2017.


Jako poslední byste se mohli vydat bruslit v podstatě kamkoliv, kde je led. My nejčastěji chodíme do ICE ARENY v Letňanech. Bruslení je skvělé na posilováni nohou, břicha, na plíce a srce, na stabilizaci zádových svalů a celkovou koordinaci těla. Je to zábavný zdravý sport, na který můžete jít i s přáteli a pokud máte odvahu, můžete se naučit různé kreace.


Takže toto je z dnešního článku vše. Doufám, že někam vyrazíte a
pořádně si to užijete! Snad se brzy uvidíme u dalšího článku!
Mějte se krásně :D


Nový layout (16.)

20. listopadu 2016 v 13:44 | Terka |  Layouty
Ahojky,
na začátek bych se chtěla moc omluvit, protože jsem na blog psala naposledy asi před měsícem. Nechci se ale vymlouvat na školu, protože jsem na psaní článků vůbec neměla chuť. Včera jsem si, ale řekla, že už je čas a já se teda dneska hlásím s novým layoutem. Je takový tmavší a jednodušší, myslím že tu moc dlouho stejně nebude, protože ho potom vystřídá nějaký Vánoční. Tak snad se vám líbí.

The Tomorrow People

20. listopadu 2016 v 10:00 | Týna
Zdravím všechny,
a dneska je tu další seriál a jsou to THE TOMORROW PEOPLE. V tomto příběhu se vyskytuje rasa skoro stejná jako lidi akorát je více evolučně vyvinutá a má zvláštní schponosti tzv. 3t (telepatie, telekineze a teleportace), ačkoli někteří z lidí zítřka mají ještě jednu zvláští schopnost, kterou má samozřejmě náš hlavní hrdina Steven Jameson také, a to schopnost zastavit čas. Seriál je žánru akční, Sci-Fi a trochu romantický.
Tak si ho užijte...Mrkající

Popis filmu: zde

Výsledek obrázku pro lidé zítřka

TRAILER


Secret Circle

14. listopadu 2016 v 21:32 | Týna
Zdravím všechny,
a dneska je tu další seriál a je to SECRET CIRCLE.
Je to opět fantasy, akční a romantický příběh
tentokrát o čarodějkách, čarodějích, temné magii a démonech.
1.série skončila docela otevřeně, takže nejspíš bude i druhá.
Tak si ho užijte...Mrkající

Popis seriálu: zde

Výsledek obrázku pro tajemství kruhu

TRAILER


Shadowhunters

6. listopadu 2016 v 10:09 | Týna
Zdravím všechny,
a dneska tu máme další seriál jsou to SHADOWHUNTERS.
Jde o fantasy, akční a dobrodružný seriál, ve kterém se nevyskytují tradičně jen upíři, vlkodlaci a čarodějky,
ale také druh zvaný shadowhunter, což je spojení anděla a člověka. Samozřejmě se tu vyskytuje čiré zlo a to démoni. Nakonec bych podotkla, že jde o napodobeninu filmu Mortal Instruments. Zatím má jen jednu sérii, ale měla by vyjít nebo už možná vyšla i druhá.
Tak si ho užijte...Mrkající

Popis seriálu: zde

Výsledek obrázku pro shadowhunters

TRAILER