Říjen 2016

The Vampire Diaries

30. října 2016 v 10:00 | Týna
Zdravím všechny,
dneska je tu 1.typ na seriál a jsou to THE VAMPIRE DIARIES.
Má sedm sérií a teď vyšla i osmá.
Je to fantasy, akční a romantický seriál.
Tak si ho užijte...Mrkající

Popis seriálu: zde


TRAILER
SERIÁLY

28. října 2016 v 10:00 | Týna
Zdravím všechny,
asi to není článek, který byste ode mě čekali. Každopádně filmů už bylo dost, tak jsem se rozhodla přidávat tipy na seriály. Jak jste si možná všimli, tak já mám ráda spíše fantasy a akční filmy a tak to bude i u seriálů, ale sem tam se tu nějaká ta komedie nebo romantická slaďárna najde. Já osobně se teď už nějakou dobu dívám více na seriály než na filmy. Takže teď nějaký čas tu poletí články o seriálech. Doufám, že se vám to bude líbit.CUTE FALL HAIRSTYLES!

26. října 2016 v 19:13 | Bára |  Lifestyle
Ahojky,
takže jsem tu s dalším podzimním článkem. Tentokrát to budou účesy, které se skvěle hodí na podzim, ale myslím si, že je můžete vytáhnout ven v každém ročním období! Jelikož je vysvětlování postupu při účesu složitěšjí, tak když si rozkliknete celý článek, najdete tam postup podle obrázku. Nápady nejsou moje, takže to berte na vědomí!

První účes je opravdu jednoduchý. Oddělíme dva steně velké pramínky na obou stranách a vzadu na temeni hlavy z nich uděláme uzlík. Důležité je uzlík pořádně upevnit pinetkami, aby nám nespadnul. Hezčí uzlík bude takový, který nebude ani tak vypadat jako uzlík, takže ho roztáhneme do stran, aby nám vytvořil opravdu hezký efekt. Nakonec můžeme celý účes přestříkat lakem na vlasy, aby nám vydržel.

Druhý účes také není příliš složitý. Klíčové jsou tady jen dvě věci: rybí cop a jeho následné roztáhnutí. Rybí cop upletete jednoduše. Rozdělíme si vlasy na dvě poloviny. Z první vezmeme malý pramínek, který přidáme k druhé polovině a naopak. Postup pořád opakujeme, dokud nemáme cop až ke konečkům. Tam ho upevníme gumičkou a poté opatrně povytáhneme každý pramínek, aby celý účes působil tak nějak pohodlněji a uvolněněji.


Třetí účesje malinko složitější. Uděláme si vzadu na hlavě culík. Nad gumičkou vytvoříme mezi vlasy díru a celý culík jí protáhneme ze shora dolů. Všechny vlasy vezmeme a upevníme je pinetkami v takové malé mističce, která se nám tam díky předešlému kroku vytvořila. Nastříkáme lakem na vlasy a máme hotovo!


Tak co, líbily se vám účesy? Vyzkoušíte je? Napište do komentářů! To by byl celý dnešní článek a doufám, že se brzy sejdeme u dalšího!


EASY FALL DIYS!!!

17. října 2016 v 10:33 | Bára |  Lifestyle
Ahojky,
tak jsem tu po delší době s novým článkem! Dneska jsem si pro vás připravila nějaké podzimní DIYs (Do it yourself). Opět, nápady nejsou moje, jen vám je doporučím, protože mi přijdou jednoduché a krásné zároveň.

Jako první tady mám dva způsoby, jak nazdobit nějakou dýni, která by váš pokoj přenesla do krásné podzimní a Halloweenské nálady, protože Halloween bude již za měsíc! První způsob je úplně jednoduchý. Stačí si sehnat nějakou bílou dýni (nebo ji jakkoliv barevně nabarvit) a potom ji popsat barevnou nebo černou lihovkou. Nejkrásnější jsou právě nápisy Welcome fall, Happy Halloween, Hello autumn a tak podobně.

Druhý způsob je také vcelku jednoduchý. Opět budeme potřebovat bílou dýni, kterou nabarvíme nějakou barvou (já preferuju čistě bílou) a na její vršek naneseme po částech lepidlo, kam potom budeme lepit třpytky nebo různá jiná zdobítka. Nesmíme zapomenout nechat zaschnout, jinak by se nám to pohlo celé pokazit!


Druhé DIY je ještě jednodušší. V nějakém obchodu si koupíme umělé podzimní listí a provázek, který má
možná i většina z vás doma. Uděláme do nich dírky a navlíkneme je na kus provázku. To je vše! Pak už to jen zavěsíme.

A poslední DIY je moje nejoblíbenější. Vezmeme si dřevěnou podložku (buď upravenou nebo neupravenou jako na obrázku), kterou natřeme černou temperou nebo jinou kvalitní barvou. Necháme uschnout. Ustříhneme si kus provázku, který přiděláme na horní část a přilepíme za oba konce. Až barva zaschne, napíšeme nějaké slovo, které připomíná podzim a zavěsíme.

Tak to je vše! Vím, že článek vychází až počtyřech týdnech, ale měla jsem toho dost a ještě teď o víkendu jsem narychlo dodělávala čtenářské deníky. Takže doufám, že zase brzy uvidíte nějaký můj článek.
Mějte se krásně a užívejte podzim!


Dítě Bridget Jonesové

16. října 2016 v 10:00 | Týna |  The best film of week
Zdravím všechny,
a dneska je tu další film a je to DÍTĚ BRIDGET JONESOVÉ.
Jde už o 3. díl této séeie. Jde o film žánru komedie a romantika.
Tak si ho užijte...Mrkající

Popis filmu: zde

Výsledek obrázku pro dítě bridget jonesové

TRAILER


TINI - Got Me Started TOUR - Seznam koncertů

8. října 2016 v 21:09 | Terka |  TINI Got Me Started Tour
Ahojky, tady naleznete seznam dosud oznámených koncertů v rámci Got Me Started TOUR, podívat se můžete také na stránku http://www.tinistoessel.com/


TINI - Got Me Started Tour

6. října 2016 v 20:20 | Terka |  TINI Got Me Started Tour
Ahojky, v dnešním článku vás seznámím s největší novinkou, která se teď rychle šíří a to, že Tini Stoessel se v roce 2017 vydá na první sólové turné, které ponese název Got Me Started Tour. Navštíví při něm jak Evropu, tak Jižní Ameriku ! Už dnes byly odheleny i první koncerty a to v Německých městech Stuttgart, Mnichov, Kolín nad Rýnem, Berlín, Oberhausen, Hamburg a Frankfurt nad Mohanem, ve Švýcarsku ve městě Curych a v Rakousku vystoupí ve Vídni. Vstupenky na koncerty v Německu, Švýcarsku a Rakousku půjdou do prodeje již zítra v 18.hodin. Další koncerty se budou postupně odhalovat a nám tak nezbývá nic jiného než doufat, že se mezi městy, která Tini navštíví objeví i Praha !Kingsman: Tajná služba

2. října 2016 v 10:00 | Týna |  The best film of week
Zdravím všechny
a dnesku tu máme další film a je to KINGSMAN: TAJNÁ SLUŽBA.
Jde o akční film.
Měl by vyjít i další díl.
Tak si ho užijte...Mrkající

Popis filmu: zde

Výsledek obrázku pro kingsman

TRAILER