Září 2016

Tini v Londýně !

28. září 2016 v 21:01 | Terka |  TINI-NOVINKY
Ahojky,po delší době se vám ozývám s pár informacemi od Tini! Ta se teď pár dní nachází v Londýně, a my víme jen to, že připravuje nějaký nový projekt. Naskytuje se totiž možnost, že Tini připravuje její první sólové turné o kterém se už párkrát zmínila. Další možností je příprava její vlastní kolekce oblečení, protože o ní se zmiňovala už v knížce Siemplemente Tini a i nyní se o její kolekci začalo více mluvit.
Každopádně, Tini před pár dny zveřejnila její novou webovou stránku, která má moc pěkný design a je podle mě skvělá ! Takže pokud jste jí ještě neviděli tak se určitě podívejte na http://www.tinistoessel.com/
Potom určitě stojí za zmínku to, že Tini před pár dny dosáhla na Instagramu přes 3mil. sledujících, a takto se k tomu spolu s fotkou vyjádřila...
A jsou nás 3 miliony! To je šílený! Díky za všechnu lásku a podporu, kterou mě každý den zahrnujete! Chci, abyste všichni byli šťastní! Všechno, co pro vás připravuji je neuvěřitelné, všechno, o čem jsem vždycky snila se chystá... více budu moci říct brzy! Moc vás všechny miluji!!

Také přidávám fotky z koncertu Beyoncé, který navštívila společně s její mamkou a nakonec pár fotek, které Tini a Mariana na sociálních sítích z jejich výletu do Londýna, objevují se mezi nimi i fotky z muzea Walta Disneyho.


Favourite RECIPES!!!

19. září 2016 v 19:51 | Bára |  Lifestyle
Ahojky,
dneska pro vás mám článek s mými oblíbenými recepty. Nejsou moje a nevymyslela jsem je! Takže je možné, že jste se s nimi už někde setkali, já vám je jen ukážu a doporučím.

BANANA PANCAKES
Takže jako první tu mám Banánové palačinky. Upřímně, já palačinky miluju, ale jíst je pořád dokola nemá smysl a tak si jednou za čas ráda udělám banánové palačinky. Můj oblíbený recept je od americké youtuberky, která má kanál pod názvem Bethany Mota.

Co budeme potřebovat:
- 1 banán
- 2 vajíčka
- trochu prášku do pečiva
- trochu skořice
- borůvky a čokoláda na ozdobení

Postup:
Vše smíchame dohromady a nezapomeneme pořádně rozmixovat, aby se nám v těstě neudělaly hrudky. Na oleji začneme smažit, ale při obracení si dáme pozor, aby se nám nerozpadly, jelikož tam není mouka, palačinky jsou křehoučné. Poté necháme vychladnout dozdobíme borůvkami a čokoládou. Mňam!
Celé video: ZDE

Nástroje smrti: Město z kostí

18. září 2016 v 14:14 | Týna |  The best film of week
Zdravím všechny,
a dneska je tu další film a je to: Nástroje smrti: Město z kostí.
Jde o fantasy a akční film.
V příštích letech by měly vyjít zfilmované další díly.
Tak si ho užijte...Mrkající

Popis filmu: zde

Výsledek obrázku pro mortal instruments město z kostí

TRAILER


Velké setkání v Itálii a Ruggeho narozky !

14. září 2016 v 20:18 | Terka |  O Hercích
Ahojky,
zdravím vás u dalšího článku, ve kterém se dozvíte jak herci tráví svůj čas ! A myslím, že každému udělá radost to, že se při natáčení Violetty herci natolik sblížili, že se i po skončení seriálu stále přátelí. Jejich velké setkání se uskutečnilo před pár dny v Itálii a objevili se tam Clara Alonso,Diego Dominguez, Alba Rico, Facundo Gambadé, Cande Molfese, Ruggero Pasquarelli, Damien Lauretta a dokonce i Lodo Comello ! Je tedy vidět , že herci si opravdu přirostli k srdci a níže se můžete podívat na fotky, které herci zveřejnili na sociálních sítích. Fotky jsou opravdu povedené a všem to na nich moc sluší.

Teď bych, ale chtěla zmínit narozeniny Ruggera ! Ten totiž před 4 dny, tedy 10.9. oslavil své 23.narozeniny a to po boku jeho drahé polovičky Cande. Rugge momentálně působí v dalším Disney seriálu a to v Soy Luně, kterou můžete sledovat od pondělí do čtvrtka, vždy v 19.hodin ! Momentálně tedy pracuje na natáčení tohoto seriálu, kde hlavní roly Luny hraje Karol Sevilla. Proto bych i za tento blog chtěla Ruggerovi popřát vše nejlepší a ať se mu daří jak v profesním, tak v osobním životě.

Outfit for SCHOOL!

12. září 2016 v 18:12 | Bára |  Lifestyle
Ahojky,
na youtube už jsem jak můžete vědět skončila, ale na blogu budu i nadále aktivní a budu tu vést rubriku ,,Móda" a sem tam i nějaký ten ,,Životní styl".
Rozhodla jsem se, že pro dnešní článek zvolím jednoduché téma a to outfit do školy, která před necelými čtrnácti dny začala.


Takže dnešní otfit je úplně jednoduchý a já bych ho vytáhla úplně v pohodě ven. Osobně si myslím, že ty jednoduché outfity jsou nejrásnější. Tyto kousky můžete zakoupit na různých internetových stránkách, ale podle mě, je nebo nějaké podobné najdete i v kamenných obchodech.
Batoh: ZDE
Tričko: Bohužel vyprodané, takže jsem našla náhradu ZDE
Kalhoty: ZDE
Boty: ZDE


Takže toto bude z dnešního článku všechno, doufám, že se vám líbil.
Nezapomeňte dát tomuto článku nějaké hvězdičky nebo komentář a nezapomeňte i dál sledovat náš blog.
Mějte se krásně!!

Best book of week 20

10. září 2016 v 16:00 | Katie
Ahoj, jsem zpět s novou knížkou která nese název Šťastně až navěky. Jsou to povídky k původním třem dílům Selekce. 1. povídka je o tom, jak se seznámili král Clarkson a královna Amberly z pohledu krále (v té době prince) Clarksona. 2. je z pohledu Maxona a je o tom jaká byla America. 3. je z pohledu Aspena jako praporčíka Legera. A poslední povídka je o Marlee a Carterovi Woodworkovi, jak to s nimi bylo. Před každou je krátký "dopis" od Kiery, o tom co k dané postavě cítí.

Výsledek obrázku pro šťastně až na věky kiera cass

Katie

Další vystoupení s Ruggerem, nový photoshoot pro Gente a Tini World Tour...

6. září 2016 v 20:01 | Terka |  TINI-NOVINKY
Ahojky, dneska bych začala vystoupením, které proběhlo 28.srpna. Jednalo se tedy o druhé vystopení ke dni dětí a tentokrát se akce konala v Barrio 31. Tini na koncertě opět zazářila po boku Ruggera a playlist písniček byl stejný jako na show v Tango Porteño. Níže si můžete poslechnout společné písničky Tini a Ruggera, tedy Yo Te Amo A Ti a Ser Mejor.


Dále se Tini zúčastnila projektu proti šikaně a natočila pro něj krátké video, které zveřejnila na svém instagramu, naleznete ho ZDE.

Tini také nafotila photoshoot pro časopis Gente, za fotky se na ni ale strhla vlna kritiky za to, že photoshoot je prý příliš odvážný. Já si,ale myslím, že reakce jsou přehnané. Fotky najdete níže.

Další z rozhovorů které Tini poskytla byl pro magazín Galera, kde se Tini zmiňuje o tom, že v nejbližší době plánuje jet do Evropy, kde by měla mluvit o svém novém albu a filmu Tini:El Gran Cambio de Violetta. Dodává, že především se bude věnovat přípravám jejího prvního sólového turné #TINIWorldTour! Což je určitě skvělá správa pro všechny fanoušky. Vzápětí se totiž na všech možných sociálních sítích začaly objevovat tyto hashtagy. Samozřejmě kdy turné odstartuje je zatím ve hvězdách, ale možná se ho dočkáme už příší rok.

Doufám, že se vám článek líbil a pokud ano,tak určitě nezapomeňte napsat komentář, protože ten mě vždycky potěší.
V blízké době taky můžete očekávat článek o tom, jak to bude s blogem pokračovat :-)

KONEC s YouTube.

6. září 2016 v 17:31 | Bára
Ahojky,
jak už jste si z názvu mohli odvodit, tak končím s YouTube. Promýšlela jsem to poslední tři měsíce a nakonec jsem dospěla k názoru, že videa nevydávám pravidelně a mě samotné se to nelíbí. Nebaví mě několik hodin sedět u počítače a stříhat video, se kterým nakonec nejsem ani stoprocentně spokojená. Další vysvětlení máte ve videu. Na blogu bych měla i nadále psát příspěvky, doufám, že pravidelněji, než poslední dobou videa, ale podrobnosti se dozvíte až v brzkém článku od Terky. Doufám, že se na mě nezlobíte a zkusíte mě alespoň trochu pochopit. Mějte se krásně.


Sdílej, lajkuj, odebírej, komentuj
Všechno se počítá :D

Best book of week 19

3. září 2016 v 16:00 | Katie
Ahoj, po týdnu jsem opět na blogu a pro skoro uplynulý týden jsem si vybrala knihu Princeznám sluší růžová. Je to 4. pokračování knihy Princezniny deníky. Mia brzy oslaví 15. narozeniny a těší se na to, až ji Michael pozve na jeho maturitní ples, ale on stále mlčí. Jak se s tím má Mia vypořádat, když se na to těšila celé měsíce??? Mia se taktéž teší na přírůstek do rodiny, jejího nevlastního sourozence a ještě ke všemu se má vypořádat s přispíváním do školního časopisu. Jak to ceé Mia zvládne se dočtete v knize.

Výsledek obrázku pro Princeznám sluší růžová