Srpen 2016

Jak si užívali herci z Violetty léto 2016 ?

30. srpna 2016 v 11:50 | Terka |  O Hercích
Ahojky,
léto nám končí a proto jsem vám chtěla napsat pár informací o tom jak ho trávili herci z Violetty, celý článek bude samozřejmě doplněn fotkami a videi jak už jste zvyklí a já doufám, že se vám článek bude líbit.

Začala bych Jorgem, protože jeho novinka je opravdu velká a jedná se o to, že se po více než 8 letech vzahu se Stephie Camerana rozhodl ji požádat o ruku. Stalo se tak v pořadu "Top Five", kde Jorge zpíval písničku NonBelivers, při ní si pozval Stephie na pódium a na konci písně před ní poklekl a vyndal prstýnek. V ten okamžik se Stephie nahrnuly slzy do očí a ona souhlasila. Video celého zasnoubení a lyrics písničky NonBelivers najdete níže.
Lodo na konci července navštívila Polské město Krakow, kde se objevila v pořadu Pytanie na śniadanie, video najdete níže. Také vyydala novou píseň Non cadiamo mai, která i s videoklipem vyšla 22.července. Poté se i se svým manželem Tomasem Goldschmidtem přesunuli někam k moři, kde si společně užívali sluníčko. Fotky najdete níže.


Alba na sociální sítě přidávala spoustu krásných letních fotek. Ona prázdniny trávila ve svém rodném Španělsku a i tam se věnovala cvičení jógy. Také dokončila miniseriál Alba al Alba, níže najdete poslední epizodu.

Mechi se přes prázdniny věnovala zkoušení divadelní hry Cardenio a taky se setkala s Facundem, Ruggerem a Floor. Mimo to se taky objevila v jedné epizodě miniseriálu Alba al Alba společně s Albou a Cande.

Clara a Diego si spolu užívali ve španělsku u moře a Diego se věnoval své práci a na jeho facebooku najdete spoustu fotografií z filmu nebo seriálu na kterém právě pracuje.

A nakonec Ruggero a Cande. Ruggero se věnuje natáčení 2.série seriálu Soy Luna a Cande zas přidává videa a příspěvky na blog, taky se věnuje moderování pořadu Fans en vivo.

To by bylo pro dnešní článek vše, doufám, že se vám líbil.


Nový layout (15.)

29. srpna 2016 v 14:42 | Terka |  Layouty
Ahojky,
máme tu nový layout ! Opět je na něm Tini a tentokrát jsem použila fotky z photoshootu pro Cher. tak doufám, že se vám layout líbí a do komentářů napište váš názor a taky to, koho mám na layout dát příště :)

Nový layout (14.)

29. srpna 2016 v 10:37 | Terka
Ahojky,
nějak jsem zapomněla napsat článek o předchozím layoutu, tak ho přidávám teď snad se vám líbil...i když byl jn takový jednoduchý a taky vím, že byl na blogu celé prázdniny jen jsem neměla čas a ani chť tvořit nový.

The Best of TINI - Finále / VÝSLEDKY

29. srpna 2016 v 10:30 | Terka |  TINI-NOVINKY
Ahojky,
a je to tu, ten den kdy se dozvíme jméno písničky, která si u vás získala největší přízeň. Tuhle píseň jsme hledali už od začátku prázdnin a já už vím jaká píseň to je. Je to.....písnička Lo Que Tu Alma Escribe. Tahle písnička u vás měla velkou přízeň už od začátku a díky vašim hlasům se z ní stala ta nejlepší. Na druhém místě se umístila písnička My Stupid Heart a na třetím písnička Losting the Love. No, níže už si poslchněte vítěznou písničku. Tímto je tedy projekt u konce a já doufám, že jste si jím prázdniny spestřili.

Fotoshoot pro Cher, Fans en Vivo a další novinky

27. srpna 2016 v 19:17 | Terka |  TINI-NOVINKY
Ahojky,vítám vás u dneěního článku, který bude poněkud delší, ale jako vždy v něm naleznete plno obrázků a videí. Ráda bych se ještě jednou omluvila za mou aktivitu, která kvůli prázdninám nebyla nejlepší a kromě projektu The Best of Tini nevycházely jiné články. Teď už tu, ale máme tento článek ve kterém bych chtěla schrnout akce na kterých se Tini objevila.
Hned na začátek tu je další photoshoot, který Tini nafotila pro značku Cher a tak se stala tváří této značky. Outfity jsou kombinací černé s křiklavými a barevnými vzory a působí velmi zajímavě.
S touto značkou je také spojena akce BafWeek 2017, která se konala 10.srpna 2016 a Tini oblékla překrásné kalhoty se šněrováním na nohavicích a k tomu vystřídala 2 svrchní topy - černý se zajímavými ramínky a poté světlé elegantní sako. Oba outfity Tini moc slušely a zářila s jejím typickým úsměvěm.

O den později, tedy 11.srpna se objevila v pořadu Fans En Vivo ve kterém se setkala se svou kamarádkou a nám známou Cande Molfese, která pořad moderuje. Tini v rozhovoru mluvila o sólové kariéře, videoklipu Great Escape. Také se mluvilo o seriálu Violetta a odpovídala na dotazy fanoušků. Na závěr Tini zazpívala písničky Lo Que Tu Alma Escribe a Siempre Brillarás.

Další akcí nebo respektive talk show, kde Tini vystoupila byl pořad Mirthy Legrand, kde Tini opět mluvila o vztahu s Peterem a Pepem a také se debatovalo o filmu Tini. Na závěr Tini vystoupila s písní Lo Que Tu Alma Escribe a na sobě měla krásné bílo-černé šaty.

Dne 20.srpna vystoupila Tini na akci v Buenos Aires v divadle Tango Porteño ke dni dětí (v Argentině se slaví 20.srpna) a společně s Ruggerem zazpívala písně Yo Te Amo A Ti a Ser Mejor. Sama poté zazpívala ještě Veo Veo, Si Tu Te Vas, Confía En Mi, Lo Que Tu Alma Escribe, Singo Adelante, Siempre Brillaras a Yo Me Esparé.

A na youtube kanálu Tini můžete zhlédnout videa z jejího koncertu La Semana de la Usina. Videa můžete zhlédnout i níže.


Best book of week 18

27. srpna 2016 v 16:00 | Katie
Ahoj po delší době, omlouvám se za neaktivitu, ale o prázdninách jsem neměla čas. No a za tento týden jsem vybrala knihu Dcera. Jestli si pamatujete Selekci, Elitu a První, tak je to další pokračování, ale o dceři Americy a Maxona. o Eadlyn. Příběh se odehrává před její korunovacía opět tu bude selekce, ale naopak. že si princezna vybere svého chotě.

Výsledek obrázku pro dcera kiera cass


The Best of TINI - Finále

21. srpna 2016 v 10:00 | Terka
A máme tu velké finále, od začátku prázdnin jste mohli hlasovat pro vaše oblíbené písničky z alba TINI a my už známe 3 písničky, které u vás mají největší přízeň, ale které bude patřit titul NEJ ? To se dozvíme už v neděli 28.srpna tak hlasujte v anketě zda to bude píseň Losting the love, Lo Que Tu Alma Escribe a nebo My Stupid Heart !
Mumie

21. srpna 2016 v 10:00 | Týna |  The best film of week
Zdravím všechny,
a dneska tu máme další film a je to MUMIE.
Jde o 1.díl této série, ještě jsou další dva.
Film se odehrává ve 20.století. Jde o akční, fantasy a dobrodružný příběh.
Někdy je trochu strašidelný.
Tak si ho užijte...Mrkající

Popis filmu: zde

Film ke stažení: zde


TRAILER (bohužel jsem ho našla jen v angličtině)
The Best of TINI - Čtvrtfinále / VÝSLEDKY

20. srpna 2016 v 10:57 | Terka
Ahojky, máme tu další výsledky a tentokrát Čtvrtfinále ! Pojďme se tedy podívat na to, které 3 písničky postupují do finále ! A těmi jsou...Losting the love, Lo Que Tu Alma Escribe a My Stupid Heart ! Finále odstartuje zítra v 10.00 a výsledky se dozvíme 28.srpna. Teď si, ale vyhutnejte 3 finálové písničky.
Nová videa od Tini !

16. srpna 2016 v 17:48 | Terka |  TINI-NOVINKY
Ahojky,kolem Tini se teď objevuje spoustu novinek a tak mě mrzí, že vás o nich nemůžu informovat, proto píšu narychlo tenhle článek kam vám chci přidat pár videí, která Tini zveřejnila. A začala bych těmi, co se objevila na jejím kanálu TINI. A tím prvním videem bylo video otázky a odpovědi s Pepem Barroso. Video vznikalo v průběhu natáčení klipu Great Escape a naleznete ho níže.


Dalším videem je vlog z příprav a potom i samotné show Susany Giménez, video je opět velmi povedené a zjistíte z něj, jak se Tini na vystoupení připravovala a také její pocity po show.


No a posledním videem z jejího kanálu je taneční video k písni Yo Me Esparé, které také stojí za zhlédnutí, protože choreografie je skvělá !


Další video je z kanálu Tini a je to lyrics video k písni Yo Me Esparé.

A úplně poslední video je cover na písničku Desde Cuando se zpěvákem Agustínem Bernasconim, a poslechnout si ho můžete níže.