Červen 2016

LOOKBOOK: Konec Školního Roku

29. června 2016 v 20:23 | Bára |  Becky
Ahojky,
sice není pondělí, ale myslím si, že už všichni víme, že já ty videa vydávám už více méně náhodně. Pokud ještě nevíte, co si zítra obléct na vysvědčení, společně s Terkou jsme se vám rozhodly trochu pomoct, takže jsme vám ukázaly dva dívčí outfity. Jeden, ten můj je laděný do růžové barvy a ten Terčin je černý s různými vzory. Tohle video je sice kratší, ale myslím si, že mnohem víc propracovanější. Každopádně je tady a vy si ho užijte.


Sdílej, lajkuj, odebírej, komentuj
Všechno se počítá :D

Best book of week 17

25. června 2016 v 16:00 | Katie
Ahoj, jsem zpět a za tento týden s knížkou První. Je to pokračování knih Selekce (ZDE) a Elita (ZDE). Blíží se konec Selekce, ale narůstá počet útoků Rebelů. Co udělá America pro záchranu Illey? A jak dopadne u Maxona? To vše je v této knize. A samozřejmě je tam toho víc.Katie

Nové písničky od Tini

24. června 2016 v 14:36 | Terka |  TINI-NOVINKY
Ahojky,
Tini na svém youtube kanálu TiniVEVO, zveřejnila 2 nové písničky. Ta první byla zveřejněna minulý týden a jedná se o mix písniček Born to Shine a Siempre Brillaras. Video má aktuálně přes 100 000 zhlédnutí.

Druhé video bylo zveřejněno asi před pěti hodinami a je to španělská verze písničky All you Gotta do. Mě se víc líbí anglická verze (narozdíl od většiny ostatních písniček, které jsou také nazpívány v obou jazycích, to se mi většinou více líbí španělsky...). A co vy jaká verze je lepší ?

Best book of week 16

18. června 2016 v 16:00 | Katie
Ahoj, jsem tu zas a dnes s knížkou Úspěšná smolařka od Meg Cabotové. Knížka je o smolařce Lizzie.
Ze zadní strany obálky: K čemu je plánovat si budoucnost, když se vám smůla lepí na paty? Lizzie totiž neudrží jazyk za zuby. Nejenže ne sebe prozradí kdeco. Ona totiž vybrebentí úplně všechno.


Katie

Tini En la Usina

16. června 2016 v 20:04 | Terka |  TINI-NOVINKY
Minulou neděli, tedy 12.6.2016 se konal sólový koncert Tini. Ten se konal v budově Usina del Arte a Tini zde sklidila ohromný úspěch. Koncert byl totiž beznadějně vyprodaný a tak byla show doprovázena skvělou atmosférou. Dnes Tini na Instagramu také velmi děkovala všem kolegům kamarádům a rodině za podporu a pomoc s přípravou tohoto koncertu. Jako překvapení tam byla Tini předána také zlatou desku za více než 15 000 prodaných alb v Argentině a také cenu za více než 100 000 prodaných kusů na celém světě. Z akce dnes Tini zveřejnila spoustu krásných fotek a podívat se na ně můžete níže.

Iron Man 3

12. června 2016 v 10:00 | Týna |  The best film of week
Ahoj všichni,
a dneska je tu další film a je to Iron Man 3.
První jsem viděla tento 3.díl a přijde mi,
že jsem k tomu nepotřebovala vidět ty dva předchozí díly.
Jde o film žánru Fantasy, akční, dobrodružný a sci-fi.
Tak si ho užijte...Mrkající

Popis filmu : zde
Film ke stažení : zde


TRAILER
Best book of week 15

11. června 2016 v 16:00 | Katie
Girl online je kniha o blogerce Penny, která si založila blog Girl online. Stráví Vánoce v New Yorku a seznámí se se zpěvákem Noahem. Ale ona netuší že je to slavný zpěvák. Proto se se s ním začne kamarádit, ale kamarádství přeroste v něco víc. A jak to tedy celé dopadne? To se dozvíte, když si přečtete tuto knihu.


Katie


POTM / June 2016

6. června 2016 v 15:29 | Terka
Ahojky,
měsíc květen nám utekl jako voda a do začátku prázdnin chybí necelé tři týdny. Venku je moc hezky a i proto se tedy omlouvám, že jsem na blogu tak málo, budu se ale snažit být aktivní co nejvíce to půjde :-) No a můžeme jít k fotkám, v minulém kole to bylo pořád vyrovnané, ale nakonec jste rozhodli, že fotkou měsíce Května se stane fotka z předpremiéry v Madridu. Teď už se ale můžeme jít podívat na fotky mezi kterými se bude hlasovat tentokrát.

Captain America: Návrat prvního Avengera

5. června 2016 v 10:00 | Týna |  The best film of week
Zdravím všechny
a dneska je tu další film a je to Captain America: Návrat prvního Avengera.
Jak asi všichni víte je to jeden z Avengerů.
Jde o akční a dobrodružný film.
Tak si ho užijte...Mrkající

Popis filmu : ZDE

Film ke stažení : ZDE


TRAILER


Best book of week 14

4. června 2016 v 16:00 | Katie
Ahoj po týdnu jsem zpět s další knížkou. Za tento týden jsem vybrala Povinnosti princezny. Je to opět o princezně Mie. Mia stále bojuje se svou babičkou. Mia tráví zimní prázdniny v Genovii a opět vše zkazí. Proslov k občanům Genovie, rozhovor s princem Williamem, no prostě vše. Tak si knížku užijte


Katie