Duben 2016

Best book of week 10

30. dubna 2016 v 16:00 | Katie
Ahoj, jsem tu zpět s další knihou. Za tento týden jsem vybrala Zamilovaná princezna. Je to pokračování s mou oblíbenou
hdinkou Miou Thermpolisovou (princezna Amelie Mignotte Grimaldi Thermopolis Renaldo). Mia má být zanedlouho představena národu, ketrému bude jednou vládnout. Daleko víc ji ale trápí pololetky, hlavně matika. A to i přesto, že si její mamka vzala jejího matikáře!!!!


Katie

První sólové album TINI je na světě

29. dubna 2016 v 22:18 | Terka |  TINI-NOVINKY
První sólová deska talentované zpěvačky Martiny Stoessel je ode dneška oficiálně v prodeji. Na desce pracovala od listopadu 2015 a to pod vydavatelstvím Hollywood Records. Album je složeno ze dvou CD, z nichž na prvním jsou její vlastní písně a na druhém jsou písně z filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta. Všechny písně jsou nyní online na jejím oficiálním youtube kanálu TiniVEVO, seznam skladeb naleznete níže. Album je už nyní oceněno jako zlatá deska v Argentině, poněvadž už se prodalo přes 50 000 výtisků a například v Itálii je to momentálně 5.nejprodávanější album.

1.CD

2.CD-Tini:El Gran Cambio De ViolettaPředpremiéra v Madridu

28. dubna 2016 v 18:12 | Terka |  Tini: El Gran Cambio De Violetta
Další zastávkou herců bylo hlavní město Španělska-Madrid. Tam se ke stálým účastníkům mezi které patří Martina Stoessel, Jorge Blanco, Adrián Salzedo a Mechi Lambre připojila zpěvačka a herečka Clara Alonso. Do Španělska se herci přemístili 26.4.2016, premiéra je však čekala až včera večer tedy 27.4.2016. Tento den začal konferencí po které následovala samotná premiéra.

Fotografie z cesty do Madridu:

Fotky z konference:

Fotografie z premiéry:

Nový layout (13.)

27. dubna 2016 v 15:14 | Terka |  Layouty
Ahojky, po měsíci tu máme nový layout blogu, tentokrát na téma filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta, já jsem s ním celkem spokojená , co na něj říkáte vy ? Budu ráda za názor :-)
Tady už náhled:


Zastávka v Paříži

26. dubna 2016 v 19:15 | Terka |  Tini: El Gran Cambio De Violetta
Jak už jsem zmiňovala v minulém článku herci se přesunuli do Paříže, kde proběhla další předpremiéra, kromě Tini se jí opět zúčastnili i Jorge, Mechi, Adrián, Leonardo a Ridder van Kooten. Herci se do Paříže přesunuli už v sobotu, premiéra se poté konala v neděli 24.4.2016. Po filmu se konala i autogramiáda, kde se herci s fanoušky ochotně vyfotografovali. O den později tedy 25.4.2016 byli Tini s Jorgem hosty na rádiu NRJ a ještě před tím byli Tini, Mech, Jorge a Adrián hosty v pořadu TPMP. V Paříži byli herci až do dnešního dne, právě teď totiž sedí v letadle do Madridu, kde je čeká zítra další promítání filmu.

Tady fotografie z předpremiéry:

Tady fotografie z rádia:

A tady fotografie a video z pořadu "Touche pas à mon poste":
Předpremiéra v Amsterdamu

24. dubna 2016 v 11:47 | Terka |  Tini: El Gran Cambio De Violetta
A máme za sebou úplně první promítání filmu Tini: EL Gran Cambio De Violetta, to proběhlo podle plánu včera 23.4.2016 v nizozemském Amsterdamu. Na slavnostní předpremiéře se kromě Tini Stoessel objevili také Jorge Blanco, Adrián Salzedo, Mechi Lambre, Leonardo Cecchi a Ridder van Kooten. Na předpremiéře filmu chyběla Clara Alonso, která se objeví až na premiéře filmu v Madridu. Celá akce trvala od včerejšího rána, kdy celé promítání filmu začalo. Film zatím vidělo jen pár stovek fanoušků, kteří měli také exkluzivní možnost se s herci setkat. Nyní se herci přesunuli do hlavního města Francie a to do Paříže, kde proběhne další předpremiéra.

Tady na videu malá ukázka:

A tady už fotografie z akce:

A na závěr dvě fotografie z Paříže:


Eragon

24. dubna 2016 v 10:00 | kiki |  The best film of week
Zdravím všechny,
a dneska je tu další film a je to ERAGON. Film je žánru fantasy a akční.
V příběhu se objevují draci a některé postavy mají nadpřirozené schopnosti.
Hlavní roli hraje Edwars Speleers a celý film reříruje Stefen Fangmeier.
Tak si ho užijte...Mrkající

Popis filmu : ZDE
Film ke stažení : ZDE

Best book of week 9

23. dubna 2016 v 16:00 | Katie
Ahoj, po týdnu se opět hlásím s novou knihou a to s knihou Rudá jako rubín. Kniha je o holce, která se jmenuje Gwendolyn. Žije v rodině, která je samé tajemství a to pro ní není jednoduché. Jaké to pro ni je, žít ve stínu své stejně staré sestřenice Charlotte? Co se to s ní děje. Vždyť Charlotte má nít tu tajemnou věc, ne ona.

Rudá jako rubín

Katie

Nové upoutávky k filmu

23. dubna 2016 v 12:25 | Terka |  Tini: El Gran Cambio De Violetta
Včera 22.dubna 2016, byly zveřejněny čtyři další upoutávky k filmu:
Light Your Heart-oficiální videoklip

23. dubna 2016 v 12:20 | Terka |  Tini: El Gran Cambio De Violetta
Ahojky,
včera byl světu představen další oficiální videoklip k filmu Tini, tentokrát píseň zpívá Jorge Blanco a úryvky z filmu, které se ve videoklipu objevují jsou očima Leona.
Jak se vám písnička a videoklip líbí ?