Únor 2016

Aktuality o hercích (25.2.-29.2.2016)

29. února 2016 v 21:11 | Terka |  O Hercích
Ahojky, omlouvám se, že aktuality jsou tu tak pozdě, ale byla jsem na horách takže bez wifi :-) No, ale teď už k novinkám.

Jako první bych asi zmínila tiskovou konferenci k filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta, která se uskutečnila ve čtvrtek (25.2.2016) v Los Angeles, na tiskovce se kromě Tini objevila i Mechi a Jorge. Také bylo stanoveno datum premiéry a to 4. května právě v Evropě. Zda se film objeví i u nás zatím nebylo oficiáně potvrzeno, ovšem na stránce Česko-Slovenské filmové databáze (čsfd.cz) se již film v nabídce objevil, takže malá šance určitě je :)

tady je pár záběrů ze čtvrteční tiskovky:

Dále Jorge přesně podle plánu odvysílal na facebooku livestream, ve kterém odpovídal na otázky týkající se jeho sólové kariéry, pokud jste livestream nestilhli, tady je záznam:

Dále bych zmínila 27. narozeniny Alby Rico, která je oslavila s přáteli v Buenos Aires, tady je pár fotek:

Hvězdy nám nepřáli

28. února 2016 v 10:00 | kiki |  The best film of week
Ahoj všichni,
a dneska je tu další film a je to HVĚZDY NÁM NEPŘÁLI. Jde o smutný příběh, ale je velice romantický.
Tak si ho užijte...Mrkající
Popis filmu : http://www.csfd.cz/film/346985-hvezdy-nam-nepraly/prehled/

Film ke stažení : http://ulozto.cz/hledej?q=hvezdy%20nam%20nepraly%20cz%20avi


"Mí nejlepší přátelé" Cande Molfese

22. února 2016 v 20:39 | Terka |  O Hercích
Cande Molfese dneska vydala další článek na jejím blogu a téma článku bylo "Y mis mejores Amigas son" což v překladu znamená "Mí nejlepší přátelé" a ve článku se zmiňuje právě o jejích kolegyních a hlavně kamarádkách Albě, Lodo a Claře.

Tohle naše kvarteto, které vzniklo při natáčení Violetty-Alba, Lodo, Clari a já…
Jsme to úžasná skupina. Ani žádná vzdálenost nás nerozdělí. S Albou jsem sdílela šatnu celou tour a teď žije tady semnou v Buenos Aires, ona se stala mojí největší přítelkyní je a bude vždy vítána v mém domě. Moje máma ji miluje a zachází s ní jako s dcerou, zatímco ona má své rodiče pryč. Lodovica, to je osoba, která mě rozesměje !!!
Opravdu, kolik jsme se smáli ! Ona je jedna! Clari, ona a já jsme velmi podobné, velmi zasněné a milujeme naši práci. I když se to nezdá, pravda je, že jsem mega pořádkumilovná to nemá s Clari nic společného je opravdu bordelářka tato žena, ale je úžasná, je to velmi dobrá přítelkyně, je to přítel vždy vás vytáhne ze dna a dá vám ty nejlepší rady.

Přátelství je to nejkrásnější, co existuje!
Špindlerův Mlýn | VLOG

22. února 2016 v 7:00 | Bára |  Becky

Ahojky,

asi před měsícem jsme byli s Terkou, ségrou a taťkou ve Špindlerově Mlýně a já jsem se rozhodla pro vás natočit vlog. Byli jsme tam od pátku do neděle a bydleli jsme v Penzionu Slavia (je to starší penzion, který má svá nejlepší léta za sebou, ale na ten víkend to stačilo). Zrovna v dobu, kdy jsme tam byli, tam byla výstava ledových soch, které jste mohli vidět ve videu. Děkuju Terce, že se mnou jela a doufám, že si to užila stejně tak jako já :) Užijte si video!

Sdílej, likuj, odebírej, komentuj
Všechno se počítá :D

Rezistence

21. února 2016 v 10:00 | kiki |  The best film of week
Ahoj všichni,
a dneska je tu další film a je to REZISTENCE. Už jsem sem dávala Divergenci a tohle je její pokračování.
Jde o akční a i romantický film.
Tak si ho užijte...Usmívající se

Popis Filmu : http://www.csfd.cz/film/365138-rezistence/prehled/

Film ke stažení : http://ulozto.cz/hledej?q=Rezistence+2015+CZ


Jorge Solista !!!

19. února 2016 v 20:08 | Terka |  O Hercích
Ahojky,
jak víte je pátek a právě v tyto dny vydává Jorge video na svém youtube channelu a právě na tento pátek všichni jeho příznivci jistě čekali. Jorge totiž dnes vydal video ve kterém sděluje čemu se vlastně ten měsíc v Los Angeles věnoval. A to jsem se také z jeho videa dozvěděla ! Jorge se také vydal na sólovou dráhu a podepsal smlouvu s Hollywoods Records! Stejně jako Tini tedy pracuje na vlastních písničkách. No a na závěr se rozhodl uspořádat livestream, kde se ho všichni fanoušči budou moci ptát na různé otázky, ať už ohledně kariéry nebo něčeho jiného. Livestream proběhne 26.2.2016 v našem čase ve 21:30 hodin na Jorgeho facebookové stránce.

Tady už slíbené video a nezapomeňte si zapnou anglické titulky !

16.-18.2. 2016 Aktuality o hercích

18. února 2016 v 17:03 | Terka |  O Hercích
Ahojky,
v dnešním článku vám schrnu další aktuality o hercích a začneme Diegem a Clarou. Ti totiž díky nominaci Diega ve francouzské anketě Melty Future Awards (to v kategorii "Cool is everywhere") navštívili Paříž. A cesta se vyplatila, Diego si totiž odnesl cenu ! Tady je pár fotek z návštěvy Paříže a udílení cen.


Další novinkou je, že Alba Rico nafotila lookbook k jarní a letní kolekci na kabelky Binnari Project. Tady je pár fotek z kampaně:


Cande také na svém Instagramu zveřejnila odkaz na její blog: www.candemolfese.com.ar, na kterém jsem našla pár fotek z autogramiády v Polsku a také tohle video, kde Cande zpívá písničku "Cuando Amas A Alguien" . Přiložila jsem také pár fotek z autogramiády...To už je pro dnešní zásobu aktualit vše :-)

Leon & Ludmila

17. února 2016 v 20:27 | Terka |  Violetta

Ahojky,
dneska je tu pár Leon a Ludmila, článek je poněkud kratší, protože jak všichni víte tihle dva spolu chodili jn chvíli na začátku seriálu a proto není tolik věcí co o nich napsat. Na druhou stranu i tento pár byl poměrně důležitý takže...

Tihle dva spolu chodili už od začátku, proto by málokoho napadlo, že zrovna Ludmila bude flirtovat s poslíčkem pizzy (Tomas), aby to poslíčkovi oplatil, začne Leon balit Violettu, do které se poté opravdu zamiluje. Tímto se pár Leon a Ludmila rozchází.


Jade & Germán

16. února 2016 v 18:50 | Terka |  Violetta

Jade s Germanem jsou spolu od začátku seriálu. Jejich vztahu,ale bráni Germánovy city k Angie. Jade s Matiasem proto Angie unáší, naštěstí jim v tom zabraňuje German. Ve druhé sérii najímají Esmeraldu, do které se German podle plánu zamiluje, poté ji i požádá o ruku. Když mají svatbu tak tam najednou přichází Jade a Esmeraldu prozrazuje. Ta se tedy vydává na útěk. Nyní je Jade je stále do Germana zamilovaná (přestože je vdaná s Nicolasem) a je schopná udělat cokoliv, aby ho získala zpět...

Tomás & Violetta

15. února 2016 v 19:22 | Terka |  Violetta


Ahojky,
protože nás nyní čeká 4 týdení pauza tak jsem se rozhodla ji spestřit připomínámím starých párů, no a jedním z prvních je pár Violetta &Tomas.

Violetta s Tomásem se poznávají v 1.epizodě, když Violetta utíká z domu po hádce s otcem. Protože prší Violetta uklouzne, když tu jí Tomás zachytí. Violetta od té doby na Tomáse pořád myslí, obědná si pizzu v naději, že ji přinese právě Tomás a když když ho její táta z domu vyhodí, rozhodne se ho najít. Sleduje ho až do studia 21, kde ho vidí s Ludmilou a tak si domyslí, že spolu chodí. Když jí Tomas vysvětlí, že s Ludmilou nechodí protože se mu líbí upřímné holky jako je Violetta, je Violettě nanic. Thomas si totiž myslí, že Vio je dcera Olgy !!! To Tomásovi prozradí Ludmilla a Tomas je zklamaný, že mu Violetta lhala. Violettinu lásku k Tomásovi, ale komplikují Ludmiliny instriky a také fakt, že Francesca je do Tomáse taky zamilovaná. Francesca nakonec ustoupí stranou,aby spolu mohli být šťastní. Violetta se připravila na vztah s Tomásem, bojí se však polibku a tak uteče, do toho se pořád sbližuje s Leónem,který je nakonec tím koho Violetta políbí. Od té doby začíná Violettino rozhodování, zda být s Tomásem nebo s Leónem. Její vztah s Tomásem končí v 80.epizodě první série, když Tomás Violettě oznámí, že se vrací do Španělska.