Říjen 2015

Podzimní nálady

31. října 2015 v 19:48 | kiki-týna
Ahoj lidi,
dneska sem jen tak seděla a přemýšlela o podzimu a různých náladách. Většina lidí mi řiká, že má na podzim špatnou náladu.
Docela je chápu, protože je zamračeno, prší a fouká vítr. Ačkoli jedna strana lidí ho bere za docela elegantní počasí. Stromy jsou hezky barevné, když prší tak je to velice romantické. Do komíků mi napište, jaký vám připadá podzim.
Tak to by bylo všechno a zase příště.Usmívající se

Spooky Halloween

31. října 2015 v 19:27 | Terka
Ahoj všichni,
dneska je 31.10. a to znamená, že se slaví Helloween. Já ho tedy moc neslavím, ale protože jsem měla včera celý den volno sjela jsem s mamkou a bráchou koupit dýně tak jsme dlabali :) A jak dopadli se podívejte Mrkající
Jinak vám přeji taky pěkný Halloweenm a co plánujete dělat dnes večer ?
Já nic speciálního budu koukat na Stardance :-)


Tu menší jsem dělala já a tu větší brácha.
Tak papa

Terka
Let's Enjoy The Autumn !!!!

26. října 2015 v 22:54 | Bára |  Becky
Ahojky,
konečně je tu Let's Enjoy The Autumn!!!Můžu říct, že jsem se na něj opravdu těšila. Točení tohohle videa mě strašně bavilo.
V tomhle videu jsem dokonce i pekla!!! Potlesk prosím :DD Jsou tu outfity, recept na horké jablko, halloweenské muffiny, kostýmy a samozřejmě tipy.
Udělala jsem i kostýmy, protože mě napadlo, že třeba někdo halloween slaví. Jsou jednoduší, nic zvláštního nebo neobvyklého.

Jestli se vám video alespoň trochu líbilo, podpořte mě likem, nejlépe odběrem :DD

Užijte si video a LET´S ENJOY THE AUTUMN
Sdílej, likuj, odebírej, komentuj
Všechno se počítá :D

Ask.fm

26. října 2015 v 10:41 | Terka

Ahojky,
tak jsme se konečně dokopala k tomu napsat další článek :) tentokrát je to taková pozvánka na ask, který jsme si s holkama založily stránka se jmenuje


Budeme se snažit odpovídat na všechny otázky, které nám položíte tak pište... Smějící se


Scrapbooking Kurz & Signal Festival | VLOG

19. října 2015 v 19:50 | Bára |  Becky
Ahojky,
v sobotu jsem měla trochu zajímavější program než obvykle a tak jsem si řekla, že bych vám z toho mohla natočit takový krátký Vlog.

Scrapbooking jsem si moc užila a určitě doporučuju na něj zaskočit. Můžete si tam koupit i papíry, lepidla a další ozdoby, takže můžete vytvářet i z pohodlí domova. Odkaz na kurz máte níže. Na tom webu najdete i další kurzy od této společnosti, tak se na ně mrkněte :D

Signal Fest byl také nezapomenutelný. Koukala jsem na instagram, kde z něho bylo asi milion fotek. Také doporučuje se podívatř. Myslím, že tenhle rok už to skončilo, ale příští rok to tam zase bude.

Scrapbooking: ZDE
Fotky ze scrapbooking kurzu: ZDE


Sdílej, likuj, odebírej, komentuj
Všechno se počítá :D


Dívčí film za říjen

17. října 2015 v 14:00 | kiki-týna
Ahojky lidi ,
dneska tu mám další dívčí film. Je to film Pravá blondýnka (1). Chcete vidět , jak to vypadá ,když blondýnka nastoupí na Harward.?? Tak tento film nezapomeňte zhlédnout. Doufám, že se u něj zasmějete a užijete si ho.kiki-týnaUsmívající se


film ke zhlédnutí online : sledujufilmy.cz/film/prava-blondynka/4913/


film ke stažení : http://ulozto.cz/xZUFxvB/prava-blondynka-1-cz-avi


Všechno nejlepší Tery !!!!!!

15. října 2015 v 11:16 | Kiki-Týna, Bára. Katie
Milá Terezko přeju ti všechno nejlepší k svátku a ať se ti splní tvá přání a ať najdeš v životě někoho, kdo ti bude blíž než kamarád...vis co tim myslim.

Tvoje TýnkaMrkajícíAhoj Terezko,
přeju ti ještě jednou všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, spokojenosti, jedniček (ale myslím, že zrovna u jedniček se bát nemusíme :D) ať se ti splní tvé sny, které si sníš. Přeju ti, aby ti to vyšlo s tím koho myslím (víš, koho myslím) a aby ti v životě vyšlo ještě dalších miliony věcí. Mám tě moc moc moc ráda. XOXO

Barča :D

Terezko, všechno nej k svátku, hodně štěstí, zdraví jedniček, kamarádů a ať ti ti vyjde s ty víš kým, hodně splněných přání a snů atd.

Katie