17. května 2015 v 18:23 | Terka |  MS 2015 v ledním hokeji
Čas: 16.15
Body: 0
Skóre: 0:3

Shrnutí-1.třetina
Zase promarněný začátek v 8.minutě se trefil Nick Bonin a poslal tak USA do vedení,další gól přidal v 19.minutě Tevor Lewis a tak USA vede 2:0.

Shrnutí-2.třetiny
Ve 40.minutě přidal gól CHARLIE COYLE.

Shrnutí-3.třetiny
Ve třetí třetině už žádný gól nepadl.

Umístění na MS 2015 v ledním hokeji: 4.

Nezapomeňte sledovat finále Rusko-Kanada dnes ve 20:45.

Shrnutí-1.třetiny
Do tohoto utkání jsme nastoupili lépe než Kanaďané přesto se však Tayloru Hallovi podařilo už v 9.minutě vstřelit gól.

Ve 30.minutě zvýšil vedení Kanady Jason Spezza. Přesto se Českému týmu podařilo vstřelit branku, ve 32.minutě vystřelil Michal Jordán, ale rozhodčí gól neuznali kvůli NESMYSLNÉMU postavení Petra Koukala v brankovišti. Koukal sice do brankoviště najel, ale brankáře Smitha nijak neblokoval a proto by gól měl být uznán.

Právě nyní Češi hrají s USA o 3.místo.
Dnes ve 20.45 hod. se o první místo utká Rusko a Kanada.

Skóre: 3:5

Češi do vedení dostali už v 9. minutě po střele JANA KOVÁŘE, ale Finům se o devět minut později díky TUOMO RUUTU podařilo vyrovnat.

4 minuty po zahájení 2.třetiy se do vedení dostali Finové po zakočeníJUSSIHO JOKINENA.Ve 34. minutě je stav,ale po střele JAROMÍRA JÁGRA opět vyrovnán a o 2 minuty později už Češi díky JANU KOVÁŘOVI opět vedou.

Po Finské akci ve 45. minutě vyrovnává ALEXANDER BARKOV,ale legenda JAROMÍR JÁGR posílá Čechy do vedení 4 minuty před koncem utkání. Finové zvolili taktiku hry bez brankáře, ale po vyhrané buly se do prázdné brány trefil VLADIMÍR SOBOTKA,který tím potvrzuje výhru Českého týmu.

Skóre: 2:1

V 1. třetině byli úspěšnější Švýcaři, v 17. minutě se podařilo KEVINU FIALAOVI dostat puk za Českého brankáře Ondřeje Pavelce.

Shrnutí-2.třetina
Češi měli v této třetině stejně jako Švýcaři dost šancí, ani jednomu z týmů se je však nepodařilo proměnit a tak byl stav po 2. třetině stále 1:0.

Shrnutí-3.třetina
V 51.minutě se z prvního Českého gólu mohl radovat MARTIN ZAŤOVIČ.
Protože se ani jednomu z týmů v základní hrací době, ani v prodloužení nepodařilo vstřelit žádný gól došlo na samostatné nájezdy, které po poslední střele MICHAL VONDRKA vyhrává tým Česka.

Free design s Tini Stoessel

16. května 2015 v 14:13 | Terka |  Grafika
Ahojky,
včera jsem měla volno, tak jsem zkoušela design tohle je výsledek. Tak co líbí se vám ?

Pokud bys měl(a) o tento design zájem, napiš do komentářů.
Místo X by tam poté byl samozřejmě tvůj text a nápis-Terka bych smazala :)

Přestože Češi do zápasu
nastoupili jako papírově silnější tým už v osmé minutě se o první gól postaral DANIEL PIETTA. Naštěstí na jeho gól stačil ve 14.minutě MICHAL VONDRKA.

Už ve 24.minutě, se ale Němci dokázali opět prosadit, konkrétně MICHAEL WOLF. Češi však znovu ukázali jejich bojovnost, když v 26.minutě vstřelil gól PETR KOUKAL a na tento gól už o dvě minuty
pozdeji navázal JAKUB VORÁČEK.

V poslední třetině se v 56.minutě po vyhrané buly trefil JAROMÍR JÁGR.

Tímto vítězstvím jsme si zajistili postup do čtvrtfinále.

Shrnutí 1 třetiny
Co k tomu dodat, jen to že se nám nepodařila ani jedna šance.
Shrnutí 2 . třetiny
V první části 2. třetiny to vypadalo, že nebude gól ani tentokrát ale ve 32. minutě Rakušané inkasovali branku od ONDŘEJE NĚMCE, ve 39. minutě dal gól MARTIN ZAŤOVIČ a ve 40. minutě vstřelil branku VLADIMÍR SOBOTKA.
Shrnutí 3.třetiny
V poslední třetině dal gól JAKUB VORÁČEK.

S Katie jsme na tomto zápase byli ve fanzóně, která je hned vedle O2 arény, proto někdy přidáme fotečky odtamtud.